Duracell D Baterie alkaliczne 2 sztuki

Udostępnij na Facebooku

Duracell oferuje szeroki wybór baterii do urządzeń elektronicznych, które wymagają niezawodnego źródła energii. Baterie D Duracell to uniwersalne baterie alkaliczne idealne do niezawodnego zasilania urządzeń codziennego użytku. Dzięki produktowi, na którym można polegać, możesz swobodnie korzystać ze swoich urządzeń. Te baterie D to najlepszy wybór, jeżeli szukasz niezawodnego i długotrwałego źródła energii dla wszystkich urządzeń codziennego użytku, takich jak zegary, zmotoryzowane zabawki, duże latarki, przenośne radia, elektronarzędzia itp. Baterie alkaliczne Duracell Plus Power C to gwarancja długiego działania. Są dostępne również w rozmiarach AA, AAA, C i 9V.

Duracell D Baterie alkaliczne 2 sztuki
  • Duracell D Baterie alkaliczne 2 sztuki
Produkt chwilowo niedostępny

1 op
Kod kreskowy: 5000394076730

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Marka

Duracell

Cechy

długie działanie

Adres kontaktowy

ul. Zabraniecka 20
03-872 Warszawa

Kontakt

Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o.

Opis produktu

Duracell oferuje szeroki wybór baterii do urządzeń elektronicznych, które wymagają niezawodnego źródła energii. Baterie D Duracell to uniwersalne baterie alkaliczne idealne do niezawodnego zasilania urządzeń codziennego użytku. Dzięki produktowi, na którym można polegać, możesz swobodnie korzystać ze swoich urządzeń. Te baterie D to najlepszy wybór, jeżeli szukasz niezawodnego i długotrwałego źródła energii dla wszystkich urządzeń codziennego użytku, takich jak zegary, zmotoryzowane zabawki, duże latarki, przenośne radia, elektronarzędzia itp.
Baterie alkaliczne Duracell Plus Power C to gwarancja długiego działania. Są dostępne również w rozmiarach AA, AAA, C i 9V.

Przechowywanie

Baterie zawierają różne składniki aktywne, które magazynują energię elektrochemiczną i mogą być niebezpieczne w kontakcie ze skórą.
Przechowuj nieużywane baterie w oryginalnym opakowaniu i z dala od przedmiotów metalowych.

Kraj

Kraj pochodzenia - Stany Zjednoczone

Zapakowano w - Stany Zjednoczone

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 120

Szerokość - 91

Głębokość - 35

Rodzaj opakowania

Typ - Karton

Pochodzenie

Tekst dowolny o pochodzeniu - Stany Zjednoczone

Adres zwrotny

Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o.
ul. Zabraniecka 20
03-872 Warszawa

Adres internetowy

www.duracell.com

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga: Należy sprawdzić prawidłowe położenie biegunów (+/-). Nie wolno demontować baterii, ładować ich ponownie, ani wrzucać do ognia. Nie wolno jednocześnie stosować zużytych i nowych baterii, ani różnych marek i typów baterii. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie połykać. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza.Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.