Bebilon Alerlac

Udostępnij na Facebooku

Bebilon Alerlac. Bezglutenowy produkt zbożowy. Dla niemowląt i małych dzieci z alergią na białko mleka krowiego i/lub białko sojowe oraz nietolerancją pokarmową. Nie zawiera: białka mleka krowiego ani białka soi laktozy ani glutenu Zawiera: wapń i witaminę D dla prawidłowego wzrostu kości cynk oraz witaminy A, C dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego żelazo i jod dla prawidłowego rozwoju poznawczego Bebilon Alerlac - stworzony przez ekspertów na wyjątkowe potrzeby Twojego dziecka. Bebilon Alerlac jest przeznaczony dla niemowląt i dzieci z alergią i/lub nietolerancją pokarmową. Jego receptura została opracowana przez ekspertów Nutricia, która od lat tworzy produkty z myślą o specjalnych wymaganiach żywieniowych wrażliwych organizmów najmłodszych.

Bebilon Alerlac
  • Bebilon Alerlac
  • Bebilon Alerlac
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,400 kg
Kod kreskowy: 5900852924316

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Kraj

Kraj produkcji - Polska

Cechy

dodaj wodę

bez mleka

bez glutenu

bez soi

stworzony przez ekspertów Nutricia dla niemowląt i małych dzieci

zawiera kluczowe składniki mineralne i witaminy, w tym: żelazo i jod, wapń i wit. D, cynk, wit. A i C

wydajne opakowanie

Marka

Bebilon

Składniki

mąka ryżowa (28%)

mąka ryżowa częściowo zhydrolizowana (21%)

mąka z kiełków ziaren chleba świętojańskiego (21%)

maltodekstryna

oleje roślinne (palmowy, rzepakowy, słonecznikowy, kokosowy, oleina palmowa)

sacharoza

witaminy i składniki mineralne (C, niacyna (B3), kwas pantotenowy (B5), E, tiamina (B1), B6, A, kwas foliowy (B9), K, D, biotyna (B7), B12, wapń, żelazo, cynk, miedź, jod)

L-karnityna

Adres firmy

ul. Bobrowiecka 6
00-728 Warszawa

Nazwa firmy

NUTRICIA Polska Sp. z o.o.

Pochodzenie

Tekst dowolny o pochodzeniu - Wyprodukowano w Polsce

Adres zwrotny

NUTRICIA Polska Sp. z o.o.
ul. Bobrowiecka 6
00-728 Warszawa

Masz pytania dotyczące prawidłowego żywienia i wspierania rozwoju Twojego dziecka?
Zadaj je naszym ekspertom!
Specjaliści ds. żywienia, położna i lekarze są do Twojej dyspozycji!
Wyślij wiadomość
wejdź na www.bebiprogram.pl
Porozmawiaj z nami na czacie: www.bebiprogram.pl
Zadzwoń 801 16 5555
w dni powszednie od 8.00 do 18.00; opłata zgodna z cennikiem operatora

O producencie

Nutricia
Ekspert w żywieniu we wczesnym okresie życia

Opis produktu

Bebilon Alerlac. Bezglutenowy produkt zbożowy. Dla niemowląt i małych dzieci z alergią na białko mleka krowiego i/lub białko sojowe oraz nietolerancją pokarmową.

Nie zawiera:
białka mleka krowiego ani białka soi
laktozy ani glutenu

Zawiera:
wapń i witaminę D dla prawidłowego wzrostu kości
cynk oraz witaminy A, C dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego
żelazo i jod dla prawidłowego rozwoju poznawczego

Bebilon Alerlac - stworzony przez ekspertów na wyjątkowe potrzeby Twojego dziecka.
Bebilon Alerlac jest przeznaczony dla niemowląt i dzieci z alergią i/lub nietolerancją pokarmową. Jego receptura została opracowana przez ekspertów Nutricia, która od lat tworzy produkty z myślą o specjalnych wymaganiach żywieniowych wrażliwych organizmów najmłodszych.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej i w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Po otwarciu torebki zawartość zużyj w ciągu 2 tygodni.

Adres producenta

Wyprodukowano dla
NUTRICIA Polska Sp. z o.o.
ul. Bobrowiecka 6
00-728 Warszawa

Adres internetowy

www.bebiprogram.pl

Rodzaj opakowania

Typ - Karton

Telefon kontaktowy

801165555

Dodatkowe informacje

Mąka chleba świętojańskiego
Źródło cennego białka w diecie małego alergika, w której trzeba zrezygnować z alergizującego produktu (np. mleka czy soi).

BebiProgram
Przyszłość zaczyna się dziś

Wejdź na www.bebiprogram.pl i zyskaj
Jadłospisy dla Ciebie i Twojego małego alergika
Kalkulator ryzyka wystąpienia alergii
Fakty i mity o alergii
Poradnik "Jak sobie radzić z alergią"

Już dziś zadbaj o jego jutro!

Pozostałe informacje

Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 200

Szerokość - 131

Głębokość - 73

Oświadczenia zdrowotne

Zawiera wapń i witaminę D dla prawidłowego wzrostu kości

Zawiera cynk oraz witaminy A, C dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego

Zawiera żelazo i jod dla prawidłowego rozwoju poznawczego

Zalecenia dla alergików

Gluten - Nie zawiera

Laktoza - Nie zawiera

Mleko - Nie zawiera

Soja - Nie zawiera

Oświadczenia żywieniowe

Zawiera kluczowe składniki mineralne i witaminy, w tym: żelazo i jod, wapń i wit. D, cynk, wit. A i C

Przygotowanie i stosowanie

Zastosowanie
Bebilon Alerlac jest polecany przy rozszerzaniu diety małych alergików na białko mleka krowiego lub soję, oraz jako jeden z pierwszych pokarmów stałych, a także w przypadku problemów układu pokarmowego, takich jak nietolerancja laktozy czy glutenu.
Pamiętaj: dieta dziecka z alergią lub problemami układu pokarmowego, w tym stosowanie produktu Bebilon Alerlac, powinna być regularnie konsultowana z lekarzem. Bebilon Alerlac nie powinien być podawany w przypadku: nietolerancji glukozy, fruktozy, sacharozy, białka ryżu i/lub białka chleba świętojańskiego.

Bebilon Alerlac 35 g = 5 łyżek stołowych
Przegotowana woda 120 ml
Dzienna ilość porcji 1-2*
*w zależności od wieku dziecka i rekomendacji lekarza

Ważna informacja!
Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego w alergii na białko mleka krowiego i/lub białko sojowe.
Ten produkt jest przeznaczony do urozmaicania diety, której podstawą jest mleko matki lub preparat mlekozastępczy np. Bebilon pepti 1 lub 2 DHA.
Może stanowić jeden z pierwszych posiłków w okresie rozszerzania diety.
Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.
Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.
Zwróć uwagę na higienę pierwszych ząbków, szczególnie przed snem.

Sposób przygotowania
Przed rozpoczęciem przygotowania posiłku dla dziecka umyj dokładnie ręce i zadbaj o czystość używanych naczyń.
Wystarczy dodać wodę
1. Przegotuj 120 ml wody i ostudź do temperatury ok. 50°C.
2. Wsyp powoli 35 g (ok. 5 łyżek stołowych) produktu zbożowego Bebilon Alerlac do wody.
3. Dobrze wymieszaj. Nie gotuj. Odczekaj chwilę, aż produkt zgęstnieje. Zawsze sprawdzaj temperaturę posiłku przed podaniem.

Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. Nie podawaj ponownie niewykorzystanych resztek posiłku.

Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla osób z nietolerancją laktozy

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego

Logotypy stron trzecich - pozostały tekst

Certyfikowany producent ISO 22000

Pozostały tekst dotyczący ilości porcji/użyć

400 g produktu wystarcza aż na 11 porcji posiłku dla Twojego dziecka!

Wartości odżywcze

Wartości odżywcze100 g produktu% ZDS** w 100 g produktuPorcja (35 g produktu + 120 ml wody)% ZDS* w porcji
Wartość energetyczna kJ/kcal1773 / 421623 / 148
Tłuszcz, w tym: g9,03,2
- kwasy nasycone g3,21,1
Węglowodany, w tym: g6623
- cukry g207,0
Błonnik g6,02,1
Białko g165,6
Sól g0,02<0,01
Witaminy
Witamina A µg28070%98,025%
Witamina D µg5,071%1,826%
Witamina E mg2,448%0,8016%
Witamina K µg9,983%3,529%
Witamina C mg65144%2351%
Tiamina mg0,80160%0,2958%
Niacyna mg3,043%1,116%
Witamina B6 mg0,3550%0,1217%
Kwas foliowy µg10080%35,028%
Witamina B12 µg0,7088%0,2531%
Biotyna µg5,050%1,818%
Kwas pantotenowy mg1,653%0,6020%
Składniki mineralne
Sód mg7,02,5
Wapń mg560102%19636%
Żelazo mg7,999%2,835%
Cynk mg6,3126%2,244%
Miedź mg0,50100%0,1836%
Jod µg90,0113%31,039%
Zawartość soli wynika wyłącznie z naturalnej zawartości sodu.
**ZDS - zalecane dzienne spożycie


Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.