Bros płyn elektro na muchy.

Udostępnij na Facebooku

Płyn do elektofumiagatora o szerokim spektrum działania, do zwalczania much, komarów i mrówek. Stopniowo uwalniana substancja czynna chroni pomieszczenia zarówno w dzień, jak i w nocy, a dodatkowo zapobiega wlatywaniu kolejnych owadów. Zabezpiecza wnętrze o powierzchni ok. 20 m2 (50 m3) do 20 dni przez 24 h na dobę (do 480 h). Jest skuteczny również przy otwartych oknach i włączonym świetle. Płyn pasuje do elektrofumigatorów dostępnych na rynku.

Bros płyn elektro na muchy.
  • Bros płyn elektro na muchy.
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 1 szt
Kod kreskowy: 5904517002180

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Cechy

3 w 1

20 dni x 24 h = 60 nocy x 8 h, działa nawet przy otwartych oknach

Marka

Bros

Adres firmy

ul. Karpia 24
61-619 Poznań

Nazwa firmy

BROS Sp.j.

Adres zwrotny

BROS Sp.j.
ul. Karpia 24
61-619 Poznań
tel.: (61) 826 25 12
e-mail: biuro@bros.pl
www.bros.pl

Opis produktu

Płyn do elektofumiagatora o szerokim spektrum działania, do zwalczania much, komarów i mrówek. Stopniowo uwalniana substancja czynna chroni pomieszczenia zarówno w dzień, jak i w nocy, a dodatkowo zapobiega wlatywaniu kolejnych owadów. Zabezpiecza wnętrze o powierzchni ok. 20 m2 (50 m3) do 20 dni przez 24 h na dobę (do 480 h). Jest skuteczny również przy otwartych oknach i włączonym świetle.

Płyn pasuje do elektrofumigatorów dostępnych na rynku.

Adres producenta

BROS Sp.j.
ul. Karpia 24
61-619 Poznań

Podmiot odpowiedzialny:
BROS Sp.j.
ul. Sokoła 7/6
60-644 Poznań

Email kontaktowy

biuro@bros.pl

Adres internetowy

www.bros.pl

Rodzaj opakowania

Typ - Karton

Telefon kontaktowy

tel.: (61) 826 25 12

Pozostałe informacje

Substancja czynna: transflutryna 2% (2 g/100 g).
Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 5299/13.

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 84

Szerokość - 50

Głębokość - 50

Informacje o recyklingu

Opakowanie - Nadające się do recyklingu

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Odkręconą butelkę z płynem wkręcić do elektrofumigatora. Urządzenie włożyć do kontaktu. Płyn paruje pod wpływem ciepła z ogrzewającego się urządzenia. Produkt zaczyna działać po ok. 0,5-1 h od włączenia. Pustą butelkę wymienić na nową.

Uwaga! Nie podłączać urządzenia do prądu w pozycji odwróconej (butelka do góry dnem).

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Środki ostrożności: Po użyciu elektrofumigatora umyć ręce. Nie używać urządzenia w pomieszczeniu, w którym przebywają małe dzieci, kobiety w ciąży, osoby chore, alergicy. Elektrofumigator używać przy otwartych oknach lub po zabiegu dokładnie przewietrzyć, efekt działania przy otwartych oknach zmniejsza się. Urządzenia nie przykrywać, nie dopuszczać do kontaktu z materiałami palnymi i wodą. Podczas działania nie dotykać elektrofumigatora metalowymi przedmiotami i mokrymi rękoma.

Uwaga
Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
Chronić przed dziećmi.

Pierwsza pomoc: Zapewnić dostęp świeżego powietrza. Oczy przemyć wodą, skórę wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skontaktować się z lekarzem. Ośrodek Toksykologiczny w Warszawie, tel.: (22) 619 08 97. Skutki uboczne nie są znane.
Puste opakowania i pozostałości produktu dostarczyć do utylizacji. Przechowywać z dala od żywności.Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.