Bros spray na komary i osy

Udostępnij na Facebooku

Delikatny aerozol o przyjemnym zapachu zapewnia skuteczną ochronę przed komarami do 6 godzin i osami do 4 godzin. Można stosować u dzieci powyżej 1 roku życia.

Bros spray na komary i osy
  • Bros spray na komary i osy
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,090 litr
Kod kreskowy: 5904517046269

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Adres firmy

ul. Karpia 24
61-619 Poznań

Adres internetowy

www.bros.pl

Adres producenta

BROS Sp.j.
ul. Karpia 24
61-619 Poznań

Podmiot odpowiedzialny:
BROS Sp.j.
ul. Sokoła 7/6
60-644 Poznań

Adres zwrotny

BROS Sp.j.
ul. Karpia 24
61-619 Poznań
tel.: (61) 826 25 12
e-mail: biuro@bros.pl
www.bros.pl

Cechy

zawiera IR3535

Email kontaktowy

biuro@bros.pl

Logotypy stron trzecich - pozostały tekst

bez freonu

Marka

Bros

Nazwa firmy

BROS Sp.j.

Opis produktu

Delikatny aerozol o przyjemnym zapachu zapewnia skuteczną ochronę przed komarami do 6 godzin i osami do 4 godzin. Można stosować u dzieci powyżej 1 roku życia.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Środki ostrożności: Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczyma i błonami śluzowymi. Nie stosować na skaleczoną lub podrażnioną skórę. S16 Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu - nie palić tytoniu; S23 Nie wdychać rozpylonej cieczy; S25 Unikać zanieczyszczenia oczu. Ostrzeżenie: Pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej temperatury 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Chronić przed dziećmi. Pierwsza pomoc: Zapewnić dostęp świeżego powietrza. Oczy przemyć wodą, skórę wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skontaktować się z lekarzem. Ośrodek Toksykologiczny w Warszawie, tel.: (22) 619 08 97. Brak skutków ubocznych. Pozostałości preparatu i opróżnione opakowanie traktować jak odpady komunalne. Przechowywać z dala od żywności.

F+ Skrajnie łatwopalny

Pozostałe informacje

Substancja czynna: IR3535 10 g/100 g (10%).

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 4707/12

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Miejsca narażone na ukąszenia spryskać z odległości 15 cm. Na twarz i szyję nanieść produkt pośrednio - spryskać dłoń, a następnie rozsmarować. W razie potrzeby dopuszcza się jednokrotne, powtórne użycie.

Rodzaj opakowania

Typ - Aerozol

Telefon/Fax kontaktowy

tel.: (61) 826 25 12Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.