Chusteczki wyłapujące kolor i brud

Udostępnij na Facebooku

Chusteczki wyłapujące kolor i brud. Chronią tkaniny przed zafarbowaniem i zszarzeniami. Zawierają włókna z polimerem pochłaniającym barwniki i brud, które uwalniane są podczas prania.

Chusteczki wyłapujące kolor i brud
  • Chusteczki wyłapujące kolor i brud
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 1 op

Kod kreskowy: 4052400030114

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Dodatkowe informacje

Przestrzegać wskazówek dotyczących pielęgnacji tkanin znajdujących się na metce. Nowe tkaniny kolorowe prać najpierw kilka razy oddzielnie. W przypadku silnie odbarwiającej się odzieży (np. dżinsów) używać 3 chusteczek. W przypadku dużej ilości silnie odbarwiającej się odzieży nie można zapewnić całkowitego pochłonięcia barwników przez chusteczkę.

Opis produktu

Podwójnie aktywne :
1. Chusteczki wyłapujące kolor i brud marki HEITMANN skutecznie pochłaniają uwolnione cząsteczki barwników i zabrudzeń, zanim te osadzą się na innych tkaninach.
2. Ponadto chusteczki uwalniają aktywny składnik, który sprawia, że cząsteczki barwników i zabrudzeń niepochłonięte przez chusteczkę unoszą się na wodzie. Zapobiega to dodatkowo ich osadzaniu się na pranych tkaninach. Regularne stosowanie chusteczek chroni tkaniny. Pranie dłużej zachowuje żywe kolory i olśniewającą biel. Do wszystkich tkanin i do prania we wszystkich temperaturach.

Przechowywanie

Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Przygotowanie i stosowanie

-Włożyć pranie do pralki. Dodać zwykłą ilość proszku
- Włożyć chusteczkę/ki do bębna pralki. Uruchomić wybrany program prania
- Zużytą chusteczkę/ki wyrzucić po praniu wraz z odpadami z gospodarstwa domowego.
Dozowanie :
1 chusteczka do prania białego
1-2 chusteczki do prania białego z kolorami.

Kraj

Kraj pochodzenia - Niemcy

Adres producenta

Brauns-Heitmann GmbH & Co.KG.Postfach 1163.34401 Warburg

Adres zwrotny

FLICO
ul. Słoneczna 8A
60-286 Poznań

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.