Clear&shine nawilżane chusteczki do kuchni

Udostępnij na Facebooku

Clear&shine nawilżane chusteczki do kuchni

Clear&shine nawilżane chusteczki do kuchni
  • Clear&shine nawilżane chusteczki do kuchni
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt
Kod kreskowy: 5902768566017

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Adres producenta

Chemipack Sp. z o.o. ul. Ekonomiczna 3 99-400 Łowicz

Adres zwrotny

Chemipack Sp. z o.o. ul. Ekonomiczna 3 99-400 Łowicz

Informacje dla alergików: pozostały tekst

Produkt zawiera : 5-chloro-2-methyl-2H-isothiazol-3-one (EC number 247-500-7) i 2-methyl-2h-izitiazol-3-ne (EC number 220-239-6) (3:1) które mogą wywołać reakcję alergiczną.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Chronić przed dziećmi. Stosować wyłącznie z przeznaczeniem. Nie stosować na delikatne powierzchnie. Tolerancję produktu przez materiał przeprowadzić w niewidocznym miejscu

Przygotowanie i stosowanie

Otworzyć opakowanie, odchylając etykietę i wyciągnąć chusteczkę. Zamknąć szczelnie opakowanie.Przetrzeć chusteczką wybrane powierzchnie w celu oczyszczenia i odświeżenia. Zużyte chusteczki wyrzucić do śmieci.

Składniki

<5% non-Ionic Surfactans, środek konserwujący: Methylisothiazolinone, Methylchloroisithiazolinone, 2-bromo-2-nitropropane-1, 3-diol) parfum

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.