Clear&shine nawilżane chusteczki do łazienki

Udostępnij na Facebooku

Nawilżane chusteczki przeznaczone do szybkiego i łatwego czyszczenia powierzchni sanitarnych i armatury łazienkowej. Doskonale usuwają osad z mydła i twardej wody a także brud, kurz. Innowacyjna formuła wzbogacona płynem o działaniu antybakteryjnym, pozostawia powierzchnie higienicznie czyste, bez smug i zacieków.

Clear&shine nawilżane chusteczki do łazienki
  • Clear&shine nawilżane chusteczki do łazienki
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt

Kod kreskowy: 5902768566024

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

<5% non-Ionic Surfactans, środek konserwujący: Methylisothiazolinone, Methylchloroisithiazolinone, 2-bromo-2-nitropropane-1, 3-diol) parfum

Informacje dla alergików: pozostały tekst

Produkt zawiera : 5-chloro-2-methyl-2H-isothiazol-3-one (EC number 247-500-7) i 2-methyl-2h-izitiazol-3-ne (EC number 220-239-6) (3:1) które mogą wywołać reakcję alergiczną.

Przygotowanie i stosowanie

Otworzyć opakowanie, odchylając etykietę i wyciągnąć chusteczkę. Zamknąć szczelnie opakowanie.Przetrzeć chusteczką wybrane powierzchnie w celu oczyszczenia i odświeżenia. Zużyte chusteczki wyrzucić do śmieci.

Adres producenta

Chemipack Sp. z o.o. ul. Ekonomiczna 3 99-400 Łowicz

Adres zwrotny

Chemipack Sp. z o.o. ul. Ekonomiczna 3 99-400 Łowicz

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Chronić przed dziećmi. Stosować wyłącznie z przeznaczeniem. Nie stosować na delikatne powierzchnie. Tolerancję produktu przez materiał przeprowadzić w niewidocznym miejscu.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.