Dezodorant Garnier Invisible Black White Color

Udostępnij na Facebooku

Antyperspirant Garniera 48h z Mineralite** - minerałem o właściwościach ultraabsorpcyjnych. 48h nieprzerwanej ochrony przed wilgocią*. Skóra, która oddycha. Bez alkoholu***. Bez parabenów. Testowany dermatologicznie. Optymalna tolerancja dla skóry. Invisible BWC: Formuła nowej generacji z niewidocznymi składnikami aktywnymi. Chroni czarne, białe i również kolorowe ubrania przed śladami, plamami i sztywnieniem. Nowy, świeży zapach. * Test instrumentalny ** Mineralite = Perlite *** Alkohol etylowy

Dezodorant Garnier Invisible Black White Color
  • Dezodorant Garnier Invisible Black White Color
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,150 litr
Kod kreskowy: 3600541402263

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Marka

Garnier

Składniki

Isobutane

Aqua / Water

Dimethicone

Aluminum Chlorohydrate

Parfum / Fragrance

Hydroxycitronellal

Phenoxyethanol

Dimethiconol

Limonene

Linalool

Perlite

Tetrasodium Glutamate Diacetate

Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone

Hexyl Cinnamal

Adres firmy

ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa

Nazwa firmy

Garnier L'ORÉAL Polska Sp. z o.o.

Adres zwrotny

Garnier L'ORÉAL Polska Sp. z o.o.
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa
www.garnier.com

Opis produktu

Antyperspirant Garniera 48h z Mineralite** - minerałem o właściwościach ultraabsorpcyjnych. 48h nieprzerwanej ochrony przed wilgocią*. Skóra, która oddycha.
Bez alkoholu***. Bez parabenów. Testowany dermatologicznie. Optymalna tolerancja dla skóry.
Invisible BWC: Formuła nowej generacji z niewidocznymi składnikami aktywnymi. Chroni czarne, białe i również kolorowe ubrania przed śladami, plamami i sztywnieniem. Nowy, świeży zapach.

* Test instrumentalny
** Mineralite = Perlite
*** Alkohol etylowy

Regulacje CLP

płomień - Niebezpieczeństwo

Adres internetowy

www.garnier.com

Rodzaj opakowania

Typ - Aerozol

Adres dystrybutora

Garnier L'ORÉAL Polska Sp. z o.o.
ul. Daniszewska 4
03-230 Warszawa

Informacje o recyklingu

Opakowanie - Nadające się do recyklingu

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: przed użyciem mocno wstrząsnąć. Rozpylić na skórę pod pachami z odległości 15 centymetrów. Jeżeli atomizer się zatka, obrócić butelkę do góry dnem i przepłukać gorącą wodą.

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Antyperspirant

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

UWAGA - AEROZOL SKRAJNIE ŁATWOPALNY. Pojemnik pod ciśnieniem: ryzyko rozerwania po wystawieniu pojemnika na działanie wysokiej temperatury. Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, nieosłoniętego płomienia oraz innych źródeł zapłonu. Nie palić tytoniu. Nie rozpylać na nieosłonięty płomień ani na inne źródła zapłonu. Nie dziurawić ani nie spalać pojemnika nawet po zużyciu. Chronić przed słońcem. Chronić przed temperaturą powyżej 50°C. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać w kierunku oczu lub na podrażnioną skórę. Nie wdychać. Nie stosować do innych celów niż te, do których produkt jest przeznaczony. Nie stosować w dusznym pomieszczeniu.Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.