Disney elementarz 2-latka

Udostępnij na Facebooku

Elementarz 2-latka wspiera maluszka w poznawaniu otaczającego świata. Obrazki z podpisami ułatwiają dziecku przyswajanie nowych pojęć, poszerzanie zakresu słownictwa oraz wiedzy o świecie. Dopasowane do wieku zadania inspirują i zachęcają do zabawy z książką. Specjalnie wzmocnione kartki sprawią, że "Elementarz" będzie wam służył przez wiele miesięcy.

Disney  elementarz 2-latka
  • Disney  elementarz 2-latka
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt

Kod kreskowy: 9788325326814

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Dodatkowe informacje

Unikać kontaktu z wodą.
Uszkodzoną zabawkę należy wyrzucić.
Czyścić miękką ściereczką.

Pozostałe informacje

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Żadna część książki i informacji w niej zawartych nie może być kopiowana i rozpowszechniana publicznie w jakiejkolwiek formie lub jakikolwiek sposób, w tym: elektronicznie lub fizycznie (fotokopia, nagranie), bez pisemnej zgody wydawcy.

Kraj

Kraj pochodzenia - UE

Adres producenta

Wydawca:
AMEET Sp. z.o.o.,
Nowe Sady 6,
94-102 Łódź.

Adres zwrotny

AMEET Sp. z.o.o.,
Nowe Sady 6,
94-102 Łódź.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.