DOBROWIANKA lekko gazowana 0,5 litra

Udostępnij na Facebooku

Dobrowianka lekko gazowana 0,5 litra to naturalna woda mineralna. Dzięki niskiej zawartości sodu oraz odpowiedniej kombinacji składników mineralnych można ją pić praktycznie bez ograniczeń i tym samym wspomagać naturalne oczyszczanie organizmu. Dobrowianka pozwoli ci poczuć się lekko oraz odzyskać dobre samopoczucie i witalność.   naturalna woda mineralna dobrowianka wydobywana jest w malowniczym regionie jury krakowsko-częstochowskiej.   dobrowianka dostępna jest także w butelce o pojemności 1,5 litra - doskonałej by zaspokoić większe pragnienie oraz w wersji niegazowanej (w butelkach o pojemności 0,5l i 1,5l).   w skrócie: ·         naturalna woda mineralna lekko gazowana ·         wspomaga proces naturalnego oczyszczania ·         niskozmineralizowana, niskosodowa ·         opakowanie 1,5 litra   dobrowianka – poczuj się lekko każdego dnia.

DOBROWIANKA lekko gazowana 0,5 litra
  • DOBROWIANKA lekko gazowana 0,5 litra
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,500 litr

Kod kreskowy: 5905308703422

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Opis marketingowy

Dobrowianka lekko gazowana 0,5 litra to naturalna woda mineralna. Dzięki niskiej zawartości sodu oraz odpowiedniej kombinacji składników mineralnych można ją pić praktycznie bez ograniczeń i tym samym wspomagać naturalne oczyszczanie organizmu. Dobrowianka pozwoli ci poczuć się lekko oraz odzyskać dobre samopoczucie i witalność.
 
naturalna woda mineralna dobrowianka wydobywana jest w malowniczym regionie jury krakowsko-częstochowskiej.
 
dobrowianka dostępna jest także w butelce o pojemności 1,5 litra - doskonałej by zaspokoić większe pragnienie oraz w wersji niegazowanej (w butelkach o pojemności 0,5l i 1,5l).
 
w skrócie:
·         naturalna woda mineralna lekko gazowana
·         wspomaga proces naturalnego oczyszczania
·         niskozmineralizowana, niskosodowa
·         opakowanie 1,5 litra
 
dobrowianka – poczuj się lekko każdego dnia.

Sposób przechowywania

przechowywać w suchym i chłodnym miejscu

Nazwa producenta

Womir SPA

Wartości odżywcze

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.