Dobrowianka Lekko Gazowana 1,5 L

Udostępnij na Facebooku

Dobrowianka lekko gazowana 1,5 litra to naturalna woda mineralna. Dzięki niskiej zawartości sodu oraz odpowiedniej kombinacji składników mineralnych można ją pić praktycznie bez ograniczeń i tym samym wspomagać naturalne oczyszczanie organizmu.  Dobrowianka pozwoli ci poczuć się lekko oraz odzyskać dobre samopoczucie i witalność.   naturalna woda mineralna dobrowianka wydobywana jest w malowniczym regionie jury krakowsko-częstochowskiej   butelka o pojemności 1,5 litra pozwoli zaspokoić nawet największe pragnienie.   dobrowianka dostępna jest także w poręcznej butelce o pojemności 0,5 litra oraz wersji niegazowanej (w butelkach o pojemności 0,5l i 1,5l).   w skrócie: ·         naturalna woda mineralna lekko gazowana ·         wspomaga proces naturalnego oczyszczania ·         niskozmineralizowana, niskosodowa ·         opakowanie 1,5 litra   dobrowianka – poczuj się lekko każdego dnia.

Dobrowianka Lekko Gazowana 1,5 L
  • Dobrowianka Lekko Gazowana 1,5 L
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 1,500 litr

Kod kreskowy: 5905308704429

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Opis marketingowy

Dobrowianka lekko gazowana 1,5 litra to naturalna woda mineralna. Dzięki niskiej zawartości sodu oraz odpowiedniej kombinacji składników mineralnych można ją pić praktycznie bez ograniczeń i tym samym wspomagać naturalne oczyszczanie organizmu.  Dobrowianka pozwoli ci poczuć się lekko oraz odzyskać dobre samopoczucie i witalność.
 
naturalna woda mineralna dobrowianka wydobywana jest w malowniczym regionie jury krakowsko-częstochowskiej
 
butelka o pojemności 1,5 litra pozwoli zaspokoić nawet największe pragnienie.
 
dobrowianka dostępna jest także w poręcznej butelce o pojemności 0,5 litra oraz wersji niegazowanej (w butelkach o pojemności 0,5l i 1,5l).
 
w skrócie:
·         naturalna woda mineralna lekko gazowana
·         wspomaga proces naturalnego oczyszczania
·         niskozmineralizowana, niskosodowa
·         opakowanie 1,5 litra
 
dobrowianka – poczuj się lekko każdego dnia.

Sposób przechowywania

przechowywać w temperaturze pokojowej

Nazwa producenta

Womir SPA

Wartości odżywcze

Produkty podobne:

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.