Filet śledziowy w śmietanie Rybhand

Udostępnij na Facebooku

Filety śledziowe w śmietanie Zawiera cukier i substancje słodzące. Obszar połowu: Północno-Wschodni Atlantyk (FAO27). Metoda produkcji: złowione w morzu. Narzędzia połowowe: włoki.

Filet śledziowy w śmietanie Rybhand
  • Filet śledziowy w śmietanie Rybhand
Produkt chwilowo niedostępny

1 kg
Kod kreskowy: 2892470030001

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Przechowywanie

Temperatura przechowywania: od 2°C do 6°C

Składniki

filet śledziowy (Clupea harengus) marynowany bez skóry kawałki (50%), sos śmietanowy (42%) (woda, olej roślinny rzepakowy, cukier, ocet spirytusowy 10 %, śmietana, sól, stabilizatory: guma guar, guma ksantanowa, acetylowany adypinian diskrobiowy, substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu, regulator kwasowości:kwas winowy, kwas jabłkowy), cebula marynowana, ogórki konserwowe, substancja słodząca: sacharynian sodu.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.