Filet z piersi indyka klasa a

Udostępnij na Facebooku

Filet z piersi indyka klasa a

Filet z piersi indyka klasa a
  • Filet z piersi indyka klasa a
Produkt chwilowo niedostępny

1 kg

Kod kreskowy: 2810221

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Opis produktu

Filet z piersi indyka -jest uzyskiwana przy rozbiorze tuszki z indyka . Ma delikatną miękką , sprężystą i jędrną strukturę , jest dość chude i ma niską zawartość tłuszczu . Mięso z indyka zawiera duże ilości pełnowartościowego białka , jest bogatym źródłem witamin B6 i B 12, selenu oraz cynku , mięso to ma mało cholesterolu i jest niskokaloryczne .
Pierś z indyka doskonale nadaję się na dania smażone , grillowanie ,pieczone , duszone i gotowane. Ze względu na swoją wszechstronność można z nich robić kotlety panierowane , kotlety z kieszonka , można je dusić w różnych sosach , smażyć pokrojone na ,mniejsze kawałki , gotować i dodawać do sałatek oraz wędzić .

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.