Filet z piersi indyka klasa a

Udostępnij na Facebooku

Filet z piersi indyka klasa a

Filet z piersi indyka klasa a
  • Filet z piersi indyka klasa a
Produkt chwilowo niedostępny

1 kg

Kod kreskowy: 2810221

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Opis produktu

Filet z piersi indyka - jest uzyskiwana przy rozbiorze tuszki z indyka. Ma delikatną miękką, sprężystą i jędrną strukturę, jest dość chude i ma niską zawartość tłuszczu. Mięso z indyka zawiera duże ilości pełnowartościowego białka, jest bogatym źródłem witamin B6 i B 12, selenu oraz cynku, mięso to ma mało cholesterolu i jest niskokaloryczne.
Pierś z indyka doskonale nadaję się na dania smażone, grillowane, pieczone, duszone i gotowane. Ze względu na swoją wszechstronność można z nich robić kotlety panierowane, kotlety z kieszonką, można je dusić w różnych sosach, smażyć pokrojone na mniejsze kawałki lub gotować i dodawać do sałatek oraz wędzić.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.