Filet z piersi kurczaka Drosed polski certyfikowany kg tacka

Udostępnij na Facebooku

Filet z piersi kurczaka Drosed polski certyfikowany kg tacka
  • Filet z piersi kurczaka Drosed polski certyfikowany kg tacka
Produkt chwilowo niedostępny

1 kg

Kod kreskowy: 2900139

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

100% FILETA Z KURCZAKA POLSKIEGO CERTYFIKOWANEGO

Opis produktu

Element tuszki kurczęcej obejmujący mięsień piersiowo - powierzchniowy bez mięśnia głębokiego w całości, bez kości, świeży, poddany kontroli urządzeniem X-ray.
Wymagania jakościowe: Filet kurczęcy bez skórY, są czyste, wolne od jakichkolwiek widocznych substancji obcych, zabrudzeń lub krwi. Bez widocznych plam krwistych, z wyjątkiem małych i niezauważalnych. Pewne uszkodzenia, stłuczenia i przebarwienia są dopuszczalne, o ile są małe i niezauważalne.
Barwa: Barwa charakterystyczna dla mięsa z kurczaka, dopuszczalny odcień lekko żółty wynikający z żywienia i temperatury oparzania, konsystencja sprężysta.
Zapach: Zapach naturalny charakterystyczny dla mięsa z kurcząt, niedopuszczalny zapach obcy, kwaśny, świadczący o procesach rozkładu mięsa przez drobnoustroje oraz zapach zjełczałego tłuszczu.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od -2°C do +4°C

Kraj

Kraj pochodzenia - Polska

Adres producenta

SEDAR S.A.
ul. Radzyńska 3; 21-560 Międzyrzec Podlaski

Adres zwrotny

SEDAR S.A.
ul. Radzyńska 3; 21-560 Międzyrzec Podlaski

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.