Filtr do wody Dafi Classic Standard

Udostępnij na Facebooku

DAFI classic Filtr Classic to starszy model filtra – sprawdzony i dopracowany w każdym detalu, by skutecznie poprawiać jakość wody. Jego dodatkowym atutem jest fakt, że pasuje również do dzbanków innych producentów. Filtr Classic jest przeznaczony dla osób, których zapotrzebowanie na filtrowaną wodę nie jest bardzo duże. System Classic to dobre rozwiązanie dla tych, którzy używają filtrowanej wody głównie do gotowaniaw czajniku i parzenia na jej bazie kawy oraz herbaty. Ważne jest, by filtry Classic wymieniać regularnie co 30 dni, co służy skuteczności i higienie filtrowania. Filtr Dafi Classic zapewnia do 150 litrów krystalicznie czystej wody.

Filtr do wody Dafi Classic Standard
  • Filtr do wody Dafi Classic Standard
Produkt chwilowo niedostępny

1 op - 1 szt

Kod kreskowy: 5900950929213

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Opis marketingowy

DAFI classic Filtr Classic to starszy model filtra – sprawdzony i dopracowany
w każdym detalu, by skutecznie poprawiać jakość wody. Jego dodatkowym atutem jest fakt, że pasuje również do dzbanków innych producentów.
Filtr Classic jest przeznaczony dla osób, których zapotrzebowanie na filtrowaną wodę nie jest bardzo duże. System Classic to dobre rozwiązanie dla tych, którzy używają filtrowanej wody głównie do gotowaniaw czajniku i parzenia na jej bazie kawy oraz herbaty. Ważne jest, by filtry Classic wymieniać regularnie co 30 dni, co służy skuteczności i higienie filtrowania. Filtr Dafi Classic zapewnia do 150 litrów krystalicznie czystej wody.

Nazwa producenta

FORMASTER S.A

Wartości odżywcze

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.