Forte+ Zmywak do delikatnych powierzchni 2szt

Udostępnij na Facebooku

Zmywak do delikatnych powierzchni marki Forte+ jest doskonały do czyszczenia powłok teflonowych i innych delikatnych powierzchni typu non stick łatwo ulegających zarysowaniu. Praktyczne zastosowanie zmywaka ułatwi fakt, iż może być używany do wszystkich naczyń kuchennych, porcelany, blatów, płytek oraz innych akcesoriów, bez ryzyka najmniejszych zarysowań. Jakość użytych materiałów i odpowiednia struktura zmywaka, zapewnia jego długą żywotność oraz łatwość utrzymania w czystości. Po zastosowaniu wypłucz zmywak wodą, wyciśnij i pozostaw do wyschnięcia. Skład: przędza poliestrowa metalizowana 26%, przędza poliestrowa 29%, pianka poliestrowa 45%.

Forte+ Zmywak do delikatnych powierzchni 2szt
  • Forte+ Zmywak do delikatnych powierzchni 2szt
Produkt chwilowo niedostępny

1 op - 2 szt

Kod kreskowy: 5908288971249

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Opis marketingowy

Zmywak do delikatnych powierzchni marki Forte+ jest doskonały do czyszczenia powłok teflonowych i innych delikatnych powierzchni typu non stick łatwo ulegających zarysowaniu. Praktyczne zastosowanie zmywaka ułatwi fakt, iż może być używany do wszystkich naczyń kuchennych, porcelany, blatów, płytek oraz innych akcesoriów, bez ryzyka najmniejszych zarysowań. Jakość użytych materiałów i odpowiednia struktura zmywaka, zapewnia jego długą żywotność oraz łatwość utrzymania w czystości. Po zastosowaniu wypłucz zmywak wodą, wyciśnij i pozostaw do wyschnięcia.
Skład: przędza poliestrowa metalizowana 26%, przędza poliestrowa 29%, pianka poliestrowa 45%.

Nazwa producenta

FORTE PLUS Sp. z o.o.

Wartości odżywcze

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.