Heitmann odkamieniacz bio-fast 2x25 g

Udostępnij na Facebooku

Heitmann odkamieniacz bio-fast 2x25 g : - Gruntowne czyszczenie dzięki naturalnej mocy czystego kwasu cytrynowego - Sprawdzona tolerancja materiałowa i skuteczność - Dopuszczony do kontaktu ze środkami spożywczymi. Do gruntownego odkamieniania ekspresów do kawy , automatów do kawy i ekspresów na kapsułki , czajników elektrycznych urządzeń do podgrzewania wody , urządzeń do gotowania jajek , czajników itp. Regularne odkamienianie chroni urządzenia i zapewnia ich pełną sprawność. Przestrzegać wskazówek w instrukcji obsługi producenta urządzenia.

Heitmann odkamieniacz bio-fast 2x25 g
  • Heitmann odkamieniacz bio-fast 2x25 g
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,050 litr

Kod kreskowy: 4052400033627

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

Czysty , identyczny z naturalnym kwas cytrynowy.

Dodatkowe informacje

Nasze zobowiązania i zaangażowania w ochronę środowiska :
- Naturalna moc kwasu cytrynowego
- Zawiera kwas cytrynowy o jakości spożywczej
- Nieszkodliwy dla środowiska , ponieważ ulega biodegradacji

Przygotowanie i stosowanie

Stosowanie :
Zawartość torebki rozpuścić w ok. 1/2 l wody. Wlać roztwór do pojemnika na wodę ekspresu do kawy lub czajnika elektrycznego , włączyć urządzenie i podgrzać roztwór , wzgl.wykonać kompletny cykl parzenia kawy w ekspresie. Po odkamienieniu dwukrotnie wykonać cykl płukania urządzenia .
Wskazówka : Środek nie jest przeznaczony do emelii , powierzchni marmurowych i płytek wrażliwych na kwasy. Przestrzegać specjalnych wskazówek pielęgnacyjnych producentów.

Kraj

Kraj pochodzenia - Niemcy

Adres producenta

Brauns - Heitmann GmbH & Co.KG
Lutkefeld 15
D-34414 Warburg
Niemcy

Adres zwrotny

Dystrybutor :
FLICO
ul. Skarbka 16/2
60-348 Poznań

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga : Działa drażnią.co na oczy . Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować ochronę oczu / ochronę twarzy.
W przypadku dostania się do oczu :
Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut . Wyjąć soczewki kontaktowe , jeżeli są i można je łatwo usunąć. Płukać dalej. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy : Zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.