Heitmann odkamieniacz łazienka anti-kalk power spray

Udostępnij na Facebooku

Heitmann odkamieniacz łazienka anti-kalk power spray

Heitmann odkamieniacz łazienka anti-kalk power spray
  • Heitmann odkamieniacz łazienka anti-kalk power spray
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,500 litr

Kod kreskowy: 4052400033528

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

5-15% tenzydy niejonowe,
substancje zapachowe (Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethylionone, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene - Carxaldehyde),
kwas cytrynowy cytrynowy,
barwniki

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu.

Przygotowanie i stosowanie

Spryskać czyszczoną powierzchnię i krótko odczekać. W przypadku uporczywych zabrudzeń i dużych osadów z kamienia zaleca się pozostawienie środka na powierzchni do 10 minut. Następnie obficie spłukać wodą lub przetrzeć.

Kraj

Kraj pochodzenia - Niemcy

Adres producenta

Brauns-Heitmann GmbH & Co.KG.Postfach 1163.34401 Warburg

Adres zwrotny

FLICO ul. Słoneczna 8A 60-286 Poznań

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu / ochronę twarzy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W przypadku dostania się do oczu : Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy : zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.