Heitmann soda w płynie

Udostępnij na Facebooku

Heitmann soda w płynie - wielofunkcyjność - do użytku w domu i ogrodzie . Środek nieszkodliwy dla żywności i roślin. Usuwa tłuszcz , brud i plamy oraz zapewnia higienę w gospodarstwie domowym.

Heitmann soda w płynie
  • Heitmann soda w płynie
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 1,000 litr

Kod kreskowy: 4052400036031

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

soda - środek czyszczący nieszkodliwy dla żywności ,
woda

Przygotowanie i stosowanie

Dozowanie : 2 nakrętki płynu ( 66 ml ) na 3l wody . W zależności od zastosowania użyć zimnej lub ciepłej wody . Na silne zabrudzenia stosować w postaci nierozcieńczonej.

Sposób użycia :
Należy założyć rękawice gumowe , ponieważ soda wysusza skórę. Na delikatnych powierzchniach wypróbować preparat w niewidocznym miejscu. Przestrzegać zaleceń producenta . Środek nie nadaje się do powierzchni wrażliwych na działanie substancji alkalicznych np.aluminium , tkanin wełnianych czy jedwabnych.

Namaczanie
Używać do prania bardzo brudnych rzeczy , takich jak odzież robocza , bielizna stołowa , pościel , skarpety .
- Moczyć w misce , wiadrze lub wannie. Preparat HEITMAN SODA dodać do zimnej wody. Po upływie około pół godziny włożyć pranie w roztwór i pozostawić na noc. Tkaniny z plamami krwi moczyć zawsze w zimnym roztworze . Następnie normalnie wyprać. Higieniczne czyszczenie kuchni i łazienki.
HEITMANN SODA czyści i usuwa nieprzyjemne zapachy :
- Naczynia po mleku , termosy , drewniane deski i łyżki płukać w gorącym roztworze. Usuwa kwaśny zapach mleka , ryby , cebuli itd. Następnie spłukać gorącą wodą , ewentualnie wytrzeć do sucha.
- Frytkownice , garnki , patelnie z tłustymi , przypalonymi i resztkami żywności : wlać roztwór i zagotować . Tłuste blachy i formy do pieczenia czyścić gorącym roztworem. Następnie spłukać gorącą wodą , ewentualnie wytrzeć do sucha.
- Słoje do dżemów i marynat opłukać najpierw w gorącym roztworze , następnie w gorącej wodzie . Ułożyć odwrócone na czystej ściereczce.
- Nielakierowane drewniane półki do przechowywania owoców zmywać gorącym roztworem. Następnie spłukać gorącą wodą , ewentualnie wytrzeć do sucha .
- Zatkane lub cuchnące odpływy kanalizacyjne przepłukiwać gorącym roztworem.
Ogród :
- Osad z glonów z płyt kamiennych , drewnianych ścian i płotów usuwać ciepłym roztworem przy pomocy szczotki.
Nie szkodzi roślinom.

Kraj

Kraj pochodzenia - Niemcy

Adres producenta

Brauns - Heitmann GmbH & Co.KG
Lutkefeld 15
D-34414 Warburg
Niemcy

Adres zwrotny

Dystrybutor :
FLICO
ul. Skarbka 16/2
60-348 Poznań

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Chronić przed dziećmi. W razie przedostania się do oczu dokładnie przemyć wodą , skonsultować się z lekarzem , jeśli dolegliwości nie ustąpią . W przypadku kontaktu sody ze skórą dokładnie przemyć wodą i osuszyć.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.