Herbata Astra safari z kenii

Udostępnij na Facebooku

Uprawa herbaty na Wyżyne Kenijskiej (skąd pochodzi herbata Safari) rozpoczęła się w 1903 roku. Do dzisiaj jest ona w większości uprawiana w małych gospodarstwach rolnych. Wysoka jakość krzewów i dobra jakość surowca tam właśnie wytwarzanego pozwala na stworzenie jedynej i niepowtarzalnej herbaty Safari o mocnym, a zarazem aromatycznym naparze i mahoniowo-brązowej barwie, który niezależnie od jakości wody w jakiej jest zaparzany zachowuje swój mocny i intensywny smak.

Herbata Astra safari z kenii
  • Herbata Astra safari z kenii
  • Herbata Astra safari z kenii
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,100 kg
Kod kreskowy: 5900127000189

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Marka

" Astra "

Dodatkowe informacje

Na wyżynie Kenijskiej w Afryce, klimat sprzyja uprawie wysokogatunkowej herbaty. Ulewne deszcze pory deszczowej sprawiają, że gleba jest żyzna, a krzewy herbaciane należą do najlepszych na świecie. Ze starannie wyselekcjonowanych zbiorów pochodzą drobne liście Safari. To one nadają tej odmianie herbaty intensywny smak i aromat.

Opis produktu

Herbata Safari jest wizytówką Kenii, cenioną za wyjątkowy aromat i smak oraz intensywny, czerwono-mahoniowy kolor naparu. Herbata czarna jest sprowadzana wprost z plantacji. Nasze surowce sprowadzamy bez pośredników i dodatkowego składowania, co gwarantuje najwyższą jakość i świeżość. Dla nas produkcja rozpoczyna się już na plantacji Oznacza to, że herbata paczkowana jako Safari trafia do sklepów zaledwie w 8 tygodni od zbioru.

Adres producenta

Poznańska Palarnia Kawy Astra Sp.z o.o.
ul. Garbary 114
61-757 Poznań

Adres zwrotny

Poznańska Palarnia Kawy Astra Sp.z o.o.
ul. Garbary 114
61-757 Poznań

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.