Herbata liść tea love zielona z jabłkiem 55g

Udostępnij na Facebooku

Herbata liść tea love zielona z jabłkiem 55g
  • Herbata liść tea love zielona z jabłkiem 55g
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,055 kg

Kod kreskowy: 5901812650542

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

liście zielonej herbaty, suszone kawałki jabłka, płatki róży

Opis produktu

Owocową, łagodną i delikatną herbatę Tea Love charakteryzuje bogaty bukiet smaków. Kawałki suszonych jabłek i płatki róż nadają jej słodyczy. W pełni naturalne składniki to znana właściwość marki stworzonej specjalnie dla polskich konsumentów.
Zieloną herbatę odmiany China Bancha uzyskuje się z grubszych i twardszych listków z szypułkami, dzięki czemu zawierają mało kofeiny i dlatego są polecane dzieciom i osobom starszym. Polifenole zawarte w tej herbacie korzystnie wpływają na zdrowie: chronią przed miażdżycą, obniżają ciśnienie krwi, wzmacniają pracę mózgu i oczu, zapobiegając zaćmie.
Do przygotowania delikatnego naparu wystarczą dwie minuty. Liście można parzyć nawet trzykrotnie, ok. 2 g suszu najlepiej zalać wodą o temperaturze ok. 90°C.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Przygotowanie i stosowanie

Dzbanek:do dzbanka wsypać herbatę w proporcji 1 łyżeczka na 200 ml. Zalać wodą w temperaturze 70-80 stopni Celsjusza i parzyć 2-3 minuty. Napar należy dokładnie wymieszać przed nalaniem do filiżanek. Filiżanka/szkalanka: 1 łyżeczkę herbaty (2 g) zalać wodą w temperaturze 70-80 stopni Celsjusza i parzyć 2-3 minuty.

Kraj

Kraj pochodzenia - Niemcy

Adres producenta

ul. Swoboda 14 60-391 Poznań

Adres zwrotny

ul. Swoboda 14 60-391 Poznań

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.