Karma dla kota whiskas 1+ z kaczką w galaretce 400g

Udostępnij na Facebooku

Starasz się, aby każdego dnia twój kot jadał smacznie i pożywnie? Specjaliści whiskas przygotowali pyszny posiłek whiskas sucha karma z tuńczykiem. Treściwy pokarm pełny jest soczystych kawałków mięsa. Danie jest źródłem białka i niezbędnych tłuszczy, dzięki którym kości, zęby i dziąsła twojego kota będą zdrowe i mocne. Dzięki witaminom b1 i e, twój przyjaciel będzie zawsze w dobrym nastroju do zabaw, a niezbędne mikroelementy pomogą mu nabrać energii na każdy kolejny dzień. Specjalnie dobrane kąski przepysznego mięsa dostarczą twemu kotu niezwykłej przyjemności jedzenia.

Karma dla kota whiskas 1+ z kaczką w galaretce 400g
  • Karma dla kota whiskas 1+ z kaczką w galaretce 400g
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,400 kg

Kod kreskowy: 5900951017506

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, ryby i produkty rybne (min.4% tuńczyk), roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne.

Adres producenta

Mars Polska Sp. z o.o.
Kożuszki Parcel 42, 96-500 Sochaczew,

Adres zwrotny

Mars Polska Sp. z o.o.
Kożuszki Parcel 42, 96-500 Sochaczew,

Produkty podobne:

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.