Karma Kitekat kurczak wołowina 4*400g puszka (K)

Udostępnij na Facebooku

Starasz się być dla swojego kota odpowiedzialnym opiekunem. Wiemy, że niezbędne w jego diecie są kwasy tłuszczowe, dlatego przygotowaliśmy karmę Kitekat w puszce, Posiłek jest źródłem białka, naturalnych tłuszczy i substancji mineralnych, aby twój kot każdego dnia był zdrowy, silny i pełen energii do zabaw. Dodatek witaminy e zadba o jego skórę, sierść i odporność.Rybi tłuszcz jest jednym z głównych składników kociej żywności decydującym o jej smakowitości, dlatego z pewnością twój czworonóg pokocha smak Kitekat. Specjalny zestaw 3+1 gratis!

Karma Kitekat kurczak wołowina 4*400g puszka (K)
  • Karma Kitekat kurczak wołowina 4*400g puszka (K)
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 1,600 kg

Kod kreskowy: 5900951245954

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, roślinne ekstrakty białkowe, składniki mineralne, cukry. Dodatki: witamina E

Adres producenta

Mars Polska Sp. z o.o.
Kożuszki Parcel 42, 96-500 Sochaczew,

Adres zwrotny

Mars Polska Sp. z o.o.
Kożuszki Parcel 42, 96-500 Sochaczew,

Produkty podobne:

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.