Kasza jaglana Bio Planet

Udostępnij na Facebooku

Ekologiczna kasza jaglana, pozyskiwana z łuszczonego prosa, często określana jest jako "królowa zbóż". Doskonała jako samodzielne danie z jabłkami, gruszkami oraz suszonymi bakaliami (śliwki, morele, rodzynki). W wersji wytrawnej może być podawana z duszonymi warzywami i świeżymi ziołami. Kaszę jaglaną na sypko gotujemy w proporcji 1:2 ok. 20 min.

Kasza jaglana Bio Planet
  • Kasza jaglana Bio Planet
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,400 kg

Kod kreskowy: 5907814664808

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

Kasza jaglana* 100% ( certyfikowany składnik ekologiczny).

Marka

Bio Planet

Opis produktu

Ekologiczna kasza jaglana otrzymana z łuszczonego prosa, określana jest jako " królowa zbóż ". Doskonała na śniadanie z jabłkami, gruszkami oraz suszonymi owocami (śliwki, morele, rodzynki). W wersji wytrawnej może być podawana z duszonymi warzywami i świeżymi ziołami.

Informacje dla alergików: pozostały tekst

Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: uprzednio wypłukaną kaszę gotować w osolonej wodzie w porcji 1:3 ( 1 porcja kaszy na 3 porcje wody) na małym ogniu ok. 20 min.

Kraj

Kraj pochodzenia - Ukraina

Adres producenta

Bio Planet Sp. z o.o.
Wilkowa Wieś 7
05-084 Leszno

Adres zwrotny

Bio Planet Sp. z o.o.
Wilkowa Wieś 7
05-084 Leszno

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.