Kawa Astra Niskodrażniąca vacum mielona

Udostępnij na Facebooku

Kawa Astra Niskodrażniąca vacuum to jedyne unikatowe połączenie nowatorskiej technologii Probat Controx z próżniowym systemem pakowania. Zachowuje wszystkie walory wynikające z naturalnego procesu produkcji oraz zyskuje nowe, wygodniejsze opakowanie, które przedłuża jej świeżość i nawet po otwarciu gwarantuje trwałość aromatu.

Kawa Astra Niskodrażniąca vacum mielona
  • Kawa Astra Niskodrażniąca vacum mielona
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,250 kg
Kod kreskowy: 5900127008475

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Dodatkowe informacje

PRZEBADANA KLINICZNIE – Kawa ASTRA została przebadana przez Instytut Chorób Wewnętrznych Kliniki Gastroenterologii Akademii Medycznej w Poznaniu.
FUNDACJA ASTRA DLA ŻOŁĄDKA – Kawa ASTRA ŁAGODNA wspiera działania Fundacji ASTRA DLA ŻOŁĄDKA. Część zysku uzyskana ze sprzedaży kawy ASTRA ŁAGODNA przeznaczona jest na pomoc dla osób dotkniętych lub zagrożonych chorobami żołądka. www.fundacjaastra.com.pl

Opis produktu

100% arabica z Ameryki Łacińskiej i Afryki. Dzięki starannie wyselekcjonowanym ziarnom posiada bogaty, kremowy smak z jedwabistą kwaskowatością. Wyjątkowa mieszanka ziaren jest gwarancją intensywnego, czekoladowego aromatu.

Adres producenta

Poznańska Palarnia Kawy Astra Sp.z o.o.
ul. Garbary 114
61-757 Poznań

Adres zwrotny

Poznańska Palarnia Kawy Astra Sp.z o.o.
ul. Garbary 114
61-757 Poznań

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.