Kiełbasa parówkowa wiedeńska Olewnik

Udostępnij na Facebooku

Kiełbasa Parówkowa Wiedeńska. Skład: mieso wieprzowe, woda, tłuszcz, skórki wp, skrobia ziemniaczana, koncentrat białka sojowego , błonnik marchwi, sól, substancja stabilizująca - fosforany, sustancja przeciwutleniająca - askorbinian sodu, substancje wzmacniające smak i zapach.

Kiełbasa parówkowa wiedeńska Olewnik
  • Kiełbasa parówkowa wiedeńska Olewnik
Produkt chwilowo niedostępny

1 kg

Kod kreskowy: 278021

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

Mięso wieprzowe 62%,woda,skrobia,modyfikowana,tłuszcz wieprzowy,sól,regulatory kwasowości:E262,E326:błonnik pszenny,białko wieprzowe,substancja zagęszczająca E407,stabilizatory:E451,E452;przeciwutleniacze:E301,E331;dekstroza,przyprawy w tym seler,hydrolizat białka sojowego,aromaty,substancje żelujące:E407a,E415,maltodekstyna,ocet,wzmacniacz smaku E621,substancja konserwująca E250.

Marka

" Olewnik Bis "

Informacje dla alergików: pozostały tekst

Produkt zawiera:soję,seler;może zawierać śladowe ilości:gorczycy,jaj,mleka z laktozą ,zbóż zawierających gluten

Adres producenta

Olewnik Bis
ul. Świerczynek 10a
09-210 Drobin

Adres zwrotny

Olewnik Bis
ul. Świerczynek 10a
09-210 Drobin

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.