Kret Granulki do rur

Udostępnij na Facebooku

Doskonały środek do udrożniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych. Są takie miejsca w domu, gdzie nie jesteśmy w stanie dotrzeć. Właśnie tam, w kanalizacji, zbierają się zanieczyszczenia powodujące zatory w rurach. ...Zatrudnij kret'a, a hydraulika zaproś na kawę... - uprośćmy sobie życie i uczyńmy je łatwiejszym. Regularne stosowanie granulek kret skutecznie zapobiega zapychaniu się rur i syfonów. Zastosowana formuła z aktywatorem aluminiowym wzmacnia skuteczność działania. Profilaktycznie stosować raz w tygodniu

Kret Granulki do rur
  • Kret Granulki do rur
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,050 kg
Kod kreskowy: 5900931008111

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Global Cosmed

Kret - jedyny, oryginalny

Cechy

z aktywatorem aluminiowym

Marka

Kret

O marce

Kret - jedyny, oryginalny

Adres firmy

ul. Kuziennicza 15
59-400 Jawor

Nazwa firmy

GLOBAL COSMED GROUP S.A.

Adres zwrotny

GLOBAL COSMED GROUP S.A.
ul. Kuziennicza 15
59-400 Jawor
tel.:76/ 870 30 31
www.globalcosmed.eu

Opis produktu

Doskonały środek do udrożniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych.
Są takie miejsca w domu, gdzie nie jesteśmy w stanie dotrzeć. Właśnie tam, w kanalizacji, zbierają się zanieczyszczenia powodujące zatory w rurach.
...Zatrudnij kret'a, a hydraulika zaproś na kawę...
- uprośćmy sobie życie i uczyńmy je łatwiejszym.
Regularne stosowanie granulek kret skutecznie zapobiega zapychaniu się rur i syfonów. Zastosowana formuła z aktywatorem aluminiowym wzmacnia skuteczność działania.
Profilaktycznie stosować raz w tygodniu

Regulacje CLP

działanie żrące - Niebezpieczeństwo

Adres producenta

GLOBAL COSMED GROUP S.A.
ul. Kuziennicza 15
59-400 Jawor

Adres internetowy

www.globalcosmed.eu

Rodzaj opakowania

Typ - Zgrzewane

Telefon kontaktowy

768703031

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 120

Szerokość - 78

Głębokość - 10

Warunki przechowywania

Maks. temp. °C - 30

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: do syfonu zlewu, wanny wsypać zawartość opakowania. Jedno opakowanie na jeden odpływ. Wlać około 0,5 litra ciepłej wody i pozostawić na 5-15 minut. Spłukać dużą ilością wody. Nie stosować do instalacji z aluminium!

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Granulki do udrożniania rur

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Powoduje poważne oparzenia skóry i uszkodzenia oczu. Może powodować korozję metali. Zawiera: Wodorotlenek sodu. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Nie wdychać pyłu. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO DRÓG ODDECHOWYCH: wyprowadzić poszkodowanego na świeże powietrze i zapewnić mu warunki do swobodnego oddychania. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę strumieniem wody/prysznicem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z lekarzem. Przechowywać pod zamknięciem. Przechowywać w temperaturze nieprzekraczającej 30°C. Zawartość usuwać do odpowiedniego zakładu utylizacji odpadów, a opakowanie (po całkowitym opróżnieniu) usuwać do segregowanych odpadów komunalnych.Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.