Kret Żel do udrożniania rur 500 g

Udostępnij na Facebooku

Specjalnie opracowana płynna formuła, która przenikając przez stojącą wodę dociera do zatorów - skutecznie je likwidując. Osadza się na ściankach rur przedłużając proces działania. Likwiduje nieprzyjemne zapachy. Doskonały zarówno w kuchni i łazience likwiduje zatory organiczne ( tłuszcz, włosy, papier, odpadki kuchenne).

Kret Żel do udrożniania rur 500 g
  • Kret Żel do udrożniania rur 500 g
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,500 kg
Kod kreskowy: 5900931007152

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Global Cosmed

Kret - jedyny, oryginalny

Adres firmy

ul. Kuziennicza 15
59-400 Jawor

Adres internetowy

www.kret.eu

Adres producenta

GLOBAL COSMED GROUP S.A.
ul. Kuziennicza 15
59-400 Jawor

Adres zwrotny

GLOBAL COSMED GROUP S.A.
ul. Kuziennicza 15
59-400 Jawor
tel.: (76) 870 30 31
www.kret.eu

A.I.S.E. Ostrzeżenia

Nie mieszać z innymi produktami

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Cechy

superwydajny - 4 dozowania

dociera do zatorów przez stojącą wodę

likwiduje nieprzyjemne zapachy

Dodatkowe informacje

www.cleanright.eu

Informacje o recyklingu

Opakowanie - Nadające się do recyklingu

Logotypy stron trzecich - pozostały tekst

Cleanright.eu - Dobrowolna inicjatywa AISE w zakresie zrównoważonego rozwoju

Marka

Kret

Nazwa firmy

GLOBAL COSMED GROUP S.A.

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Żel do udrożniania rur

Opis produktu

Skuteczny środek do udrożniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych. Działa samoczynnie usuwając zatory stałe i organiczne (w tym włosy). Docierają do trudno dostępnych miejsc nawet przez stojącą wodę.. Nie niszczy armatury, rur i uszczelek. Likwiduje nieprzyjemne zapachy.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. Może powodować korozję metali. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Zawiera: Podchloryn sodu, Wodorotlenek sodu, Tlenek N, Ndimetylotetradecyloaminy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Nie wdychać par. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO DRÓG ODDECHOWYCH: wyprowadzić lub wynieść poszkodowanego na świeże powietrze i zapewnić mu warunki do swobodnego oddychania. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/prysznicem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z lekarzem. Przechowywać pod zamknięciem. Przechowywać w temperaturze nieprzekraczającej 30°C. Zawartość usuwać do kanalizacji przy jednoczesnym rozcieńczeniu dużą ilością wody, a pojemnik (po całkowitym opróżnieniu) usuwać do segregowanych odpadów komunalnych. UWAGA! Nie stosować razem z innymi produktami. Może wydzielać niebezpieczne gazy (chlor). Produkt zawiera m.in.: poniżej 5% związki wybielające na bazie aktywnego chloru (Cl2), niejonowe środki powierzchniowo-czynne, anionowe środki powierzchniowo-czynne.

O marce

Kret - jedyny, oryginalny

Pozostały tekst dotyczący ilości porcji/użyć

4 dozowania

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: po zamknięciu dopływu wody wlać 100 ml żelu do syfonu kanalizacyjnego. Pozostawić na 15-30 minut. Po udrożnieniu spłukać dużą ilością wody. Nie stosować do instalacji aluminiowej.

Regulacje CLP

działanie żrące - Niebezpieczeństwo

Rodzaj opakowania

Typ - Butelka plastikowa

Telefon/Fax kontaktowy

768703031

Warunki przechowywania

Maks. temp. °C - 30Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.