Happs Herbal Krople na pchły i kleszcze dla małych psów 4 x 1 ml

Udostępnij na Facebooku

Krople do odstraszania pcheł i kleszczy to wygodny i łatwy w użyciu płynny preparat, który aplikuje się bezpośrednio na skórę psa. Może być stosowany zarówno u dorosłych zwierząt, jak i u szczeniąt powyżej 12 tygodnia życia. - odstrasza pchły i kleszcze - 4 aplikacje zapewniają ochronę do 16 tygodni

Happs Herbal Krople na pchły i kleszcze dla małych psów 4 x 1 ml
  • Happs Herbal Krople na pchły i kleszcze dla małych psów 4 x 1 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,016 litr

Kod kreskowy: 5904517206366

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Marka

Happs

Cechy

dla psów 5-10 kg

skutecznie odstraszają pasożyty

aż do 16 tygodni ochrony

Opis produktu

Krople do odstraszania pcheł i kleszczy to wygodny i łatwy w użyciu płynny preparat, który aplikuje się bezpośrednio na skórę psa. Może być stosowany zarówno u dorosłych zwierząt, jak i u szczeniąt powyżej 12 tygodnia życia.

- odstrasza pchły i kleszcze
- 4 aplikacje zapewniają ochronę do 16 tygodni

Przygotowanie i stosowanie

W przypadku stwierdzenia obecności pcheł u psa, należy najpierw pozbyć się pasożytów z sierści zwierzęcia i jego otoczenia stosując odpowiednie preparaty Happs, np. Spray Happs na pchły i kleszcze (opryskać nim legowisko, dywany oraz tapicerowane meble), a następnie regularnie aplikować krople Happs Herbal w celu ochrony przed kolejną inwazją pasożytów. Uwaga: preparat nie odstraszy kleszczy, które są już przyczepione do zwierzęcia w momencie aplikacji.

Sposób użycia: Rozchylić sierść między łopatkami i zaaplikować preparat z otwartej tubki (1 tubka 1 ml dla psów o wadze 5-10 kg, w przypadku psów o wadze poniżej 5 kg stosować połowę tubki) bezpośrednio na skórę wzdłuż linii kręgosłupa, nie dalej niż do nasady ogona. Nie nakrapiać preparatu na wierzch sierści, ponieważ obniży to skuteczność jego działania.

Jedna dawka kropli chroni zwierzę przez maksymalnie 4 tygodnie. Aby zapewnić ciągłość ochrony, zastosować preparat ponownie przed upływem tego okresu. Jeśli zwierzę mocno zmoknie na deszczu lub zostanie wykąpane, zabieg powtórzyć (po tym, jak pies dokładnie wyschnie).

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 133

Szerokość - 97

Głębokość - 15

Rodzaj opakowania

Typ - Pudełko

Adres producenta

Podmiot odpowiedzialny i producent:
BROS Sp. z o.o. sp.k.
ul. Karpia 24,
61-619 Poznań
tel.: (61) 826 25 12
e-mail: biuro@bros.pl
www.happs.pl

Adres zwrotny

Podmiot odpowiedzialny i producent:
BROS Sp. z o.o. sp.k.
ul. Karpia 24,
61-619 Poznań
tel.: (61) 826 25 12
e-mail: biuro@bros.pl
www.happs.pl

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Środki ostrożności: Niebezpieczeństwo H225 Wysoce łatwopalna ciecz i pary. H410 Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. P102 Chronić przed dziećmi. P210 Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. P273 Unikać uwolnienia do środowiska. P501 Zawartość / pojemnik usuwać na wysypisko lub do utylizacji zgodnie z miejscowymi przepisami.
Nie kąpać bezpośrednio przed oraz 2 dni po podaniu preparatu. Nie dopuścić do zlizywania preparatu.

Pierwsza pomoc: Skórę przemyć wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skontaktować się z lekarzem. Inne skutki uboczne niż wymienione w klasyfikacji nie są znane.

Substancja czynna: Chrysanthemum cinerariaefolium, wyciąg z otwartych i dojrzałych kwiatów złocienia dalmatyńskiego (Tanacetum cinerariifolium), ekstrahowany dwutlenkiem węgla w stanie nadkrytycznym (redefinicja z: Pyretryny i pyretroidy i Wyciąg ze złocienia dalmatyńskiego (Chrysanthemum cinerariaefolium)) 5 g/100 g. Zawiera etanol.

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 7504/18.

Adres kontaktowy

ul. Karpia 24,
61-619 Poznań

Kontakt

BROS Sp. z o.o. sp.k.

Telefon kontaktowy

(61) 826 25 12

Pozostały tekst dotyczący ilości porcji/użyć

Ilość produktu w opakowaniu: 4 x 1 ml

Rodzaj materiału opakowania

Oznaczenie materiału - 22 - Papier

Email kontaktowy

biuro@bros.pl

Adres internetowy

www.happs.pl

Regulacje CLP

środowisko - Brak hasła ostrzegawczego

płomień - Brak hasła ostrzegawczegoSupermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.