Lakier Eva supermocny

Udostępnij na Facebooku

Lakier do włosów supermocny nabłyszczający z biokompleksem lnianym. Zapewnia fryzurze super trwały efekt utrwalając ją na wiele godzin i chroniąc przed wilgocią i wiatrem. Utrwala nawet najbardziej wymyślne fryzury. Nie skleja i nie obciąża włosów. Zawiera Biokompleks lniany, źródło niezwykle cennych witamin A, B,E i F, który odżywia i wzmacnia włosy. Nadaje włosom zdrowy i naturalny wygląd, dodatkowo je nabłyszcza sprawiając, że włosy mają efektowny, piękny połysk.

Lakier Eva supermocny
  • Lakier Eva supermocny
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,200 litr
Kod kreskowy: 5900002002871

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Adres producenta

POLLENA-EWA SA,
Ul. Zachodnia 25,
97-425 Zelów.

Adres zwrotny

POLLENA-EWA SA,
Ul. Zachodnia 25,
97-425 Zelów.

Kraj

Kraj pochodzenia - Polska

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła/iskrzenia/otwartego ognia/gorących powierzchni.- Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C.

Składniki

Alcohol Denat , Butane/Propane/Isobutane , Butyl Ester of PVM/MA Copolymer, Aminomethyl Propanol, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract , PEG-75 Lanolin , Parfum, Butylphenyl Methylpropional.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.