Mill clean eco płyn czyszczący łazienka

Udostępnij na Facebooku

Mill clean eco płyn czyszczący do mycia i pielęgnacji powierzchni w łazience i nie tylko. Skutecznie i szybko usuwa osady z mydła i kamienia z takich powierzchni jak : ceramika sanitarna, armatura, kabina prysznicowa, glazura, ramy okienne. Płyn nie pozostawia smug i zacieków.

Mill clean eco płyn czyszczący łazienka
  • Mill clean eco płyn czyszczący łazienka
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,555 litr

Kod kreskowy: 5902643003071

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne,
<5% fosforany,
kompozycja zapachowa.

Dodatkowe informacje

Bez SLES, SLS, EDTA, sztucznych barwników i konserwantów. Delikatne surfaktanty pozwalają na skuteczne działanie przy maksymalnym ograniczeniu potencjału drażniącego.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +5°C do +30 °C. Chronić przed dziećmi Całkowicie opróżniony pojemnik usuwać zgodnie z lokalnymi zasadami zbiórki odpadów komunalnych.

Przygotowanie i stosowanie

Spryskać powierzchnię, myć za pomocą wilgotnej szmatki, wytrzeć do sucha. W przypadku bardzo silnych zabrudzeń - spryskać plamę, odczekać 10-15 minut, zmyć i wytrzeć do sucha.

Adres producenta

Madonis Sp. z o.o. ul. Bolesławiecka 15 A 98-400 Wieruszów.

Adres zwrotny

Madonis Sp. z o.o. ul. Bolesławiecka 15 A 98-400 Wieruszów.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować ochronę oczu / ochronę twarzy. W przypadku dostania się do oczu : Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W ;przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy : zasięgnąć porady i zgłosić się pod opiekę lekarza.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.