Mill clean garden preparat do czyszcz.mebli ogrodowych

Udostępnij na Facebooku

Preparat do czyszczenia mebli i akcesoriów ogrodowych z rattanu, wikliny, drewna naturalnego i lakierowanego. Skutecznie usuwa kurz, plamy z sadzy i tłuszczu oraz inne zabrudzenia, powstałe w wyniku narażenia naturalnych materiałów na warunki zewnętrzne. Zalecany również do czyszczenia mebli kuchennych, blatów, parapetów i tarasów z drewna oraz desek kompozytowych. Dzięki zawartości kompleksu aktywnych składników preparat nie tylko szybko usuwa zabrudzenia, ale również pielęgnuje, konserwuje i zabezpiecza czyszczone powierzchnie.

Mill clean garden preparat do czyszcz.mebli ogrodowych
  • Mill clean garden preparat do czyszcz.mebli ogrodowych
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,555 litr
Kod kreskowy: 5902643010000

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Niebezpieczeństwo. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować rękawice ochronne/ odzież ochronną / ochronę oczu/ ochronę twarzy.
W przypadku dostania się do oczu : Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można łatwo je usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem.

Adres producenta

Madonis Sp. z o.o.
ul. Bolesławicka 15A
98-400 Wieruszów

Składniki

<5% kationowe środki powierzchniowo czynne,
5% - 15% niejonowe środki powierzchniowo czynne,
<5% EDTA i jego sole,
kompozycja zapachowa (Limonene, Linalool),
alkohole etoksylowane C13,
środki konserwujące (2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Octylisothiazolinone).

Adres zwrotny

Madonis Sp. z o.o.
ul. Bolesławicka 15A
98-400 Wieruszów

Przygotowanie i stosowanie

Przed użyciem wstrząsnąć. Preparat nanieść na czyszczoną powierzchnię. W zależności od stopnia zabrudzenia, pozostawić przed czyszczeniem na 2-3 minuty lub czyścić od razu szczotką lub gąbką. Spłukać obficie czystą wodą. W przypadku mebli kuchennych i blatów oczyszczone powierzchnie spłukać wodą przeznaczoną do spożycia. Pozostawić do wyschnięcia.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.