Mill clean garden preparat do czyszczenia grilla

Udostępnij na Facebooku

Preparat do czyszczenia grilli, wędzarni, kociołków ogniskowych oraz szyb kominkowych. Skutecznie usuwa resztki jedzenia, przypalony tłuszcz oraz plamy z sadzy. Zalecany również do czyszczenia patelni i garnków, rusztów w piekarnikach i innych akcesoriów kuchennych i grillowych. Zawarte w preparacie składniki aktywne skutecznie usuwają spaleniznę. Preparat jest przy tym bezpieczny dla powierzchni z inoksu, żeliwa, a także obudów grilla z kamienia oraz cegieł.

Mill clean garden preparat do czyszczenia grilla
  • Mill clean garden preparat do czyszczenia grilla
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,555 litr
Kod kreskowy: 5902643010123

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

<5% fosforany,
<5% anionowe środki powierzchniowo czynne,
<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne,
<5% EDTA i jego sole, kompozycja zapachowa (Limonene, Linalool),
metakrzemian disodu,
wodorotlenek sodu,

Adres zwrotny

Madonis Sp. z o.o. ul. Bolesławicka 15A 98-400 Wieruszów

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +5 °C do +30 °C. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym pojemniku. Przechowywać pod zamknięciem.

Adres producenta

Madonis Sp. z o.o. ul. Bolesławicka 15A 98-400 Wieruszów

Przygotowanie i stosowanie

Przed użyciem wstrząsnąć. Preparat nanieść na czyszczoną powierzchnię. W zależności od stopnia zabrudzenia, pozostawić przed czyszczeniem na 10-15 minut lub czyścić od razu szczotką lub gąbką. Spłukać obficie czystą wodą.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Niebezpieczeństwo. Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenie oczu. Chronić przed dziećmi.Nie wdychać mgły, par, rozpylonej cieczy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować rękawice ochronne/ odzież ochronną / ochronę oczu/ ochronę twarzy. W przypadku połknięcia : wypłukać usta. Nie wywoływać wymiotów.
W przypadku kontaktu ze skórą (lub włosami) : Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/prysznicem.
W przypadku dostania się do oczu : Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można łatwo je usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.