Mill clean garden preparat do czyszczenia grilla

Udostępnij na Facebooku

Preparat do czyszczenia grilli, wędzarni, kociołków ogniskowych oraz szyb kominkowych. Skutecznie usuwa resztki jedzenia, przypalony tłuszcz oraz plamy z sadzy. Zalecany również do czyszczenia patelni i garnków, rusztów w piekarnikach i innych akcesoriów kuchennych i grillowych. Zawarte w preparacie składniki aktywne skutecznie usuwają spaleniznę. Preparat jest przy tym bezpieczny dla powierzchni z inoksu, żeliwa, a także obudów grilla z kamienia oraz cegieł.

Mill clean garden preparat do czyszczenia grilla
  • Mill clean garden preparat do czyszczenia grilla
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,555 litr

Kod kreskowy: 5902643010123

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

<5% fosforany,
<5% anionowe środki powierzchniowo czynne,
<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne,
<5% EDTA i jego sole, kompozycja zapachowa (Limonene, Linalool),
metakrzemian disodu,
wodorotlenek sodu,

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +5 °C do +30 °C. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym pojemniku. Przechowywać pod zamknięciem.

Przygotowanie i stosowanie

Przed użyciem wstrząsnąć. Preparat nanieść na czyszczoną powierzchnię. W zależności od stopnia zabrudzenia, pozostawić przed czyszczeniem na 10-15 minut lub czyścić od razu szczotką lub gąbką. Spłukać obficie czystą wodą.

Adres producenta

Madonis Sp. z o.o. ul. Bolesławicka 15A 98-400 Wieruszów

Adres zwrotny

Madonis Sp. z o.o. ul. Bolesławicka 15A 98-400 Wieruszów

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Niebezpieczeństwo. Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenie oczu. Chronić przed dziećmi.Nie wdychać mgły, par, rozpylonej cieczy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować rękawice ochronne/ odzież ochronną / ochronę oczu/ ochronę twarzy. W przypadku połknięcia : wypłukać usta. Nie wywoływać wymiotów.
W przypadku kontaktu ze skórą (lub włosami) : Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/prysznicem.
W przypadku dostania się do oczu : Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można łatwo je usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.