HiPP HA Combiotik 1 Hipoalergiczne mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 500 g

Udostępnij na Facebooku

Zastosowanie - Dla niemowląt od urodzenia - jako wyłączny pokarm, gdy nie są karmione piersią lub jako uzupełnienie karmienia piersią - Po zakończeniu karmienia piersią i w zamian za każde inne mleko początkowe HA - Mleko może być podawane w takiej ilości i tak często, jak domaga się tego dziecko - tak jak w przypadku karmienia mlekiem matki Troska i doświadczenie - dla Najważniejszych na świecie Od 50 lat w trosce o najmłodszych wytwarzamy mleko modyfikowane najwyższej jakości. Receptura mleka HiPP powstała w oparciu o wyniki badań naukowych, tak aby Twoje dziecko otrzymało wszystko, co niezbędne dla zdrowego rozwoju - w najwyższej jakości HiPP. HiPP HA Combiotik to mleko najnowszej generacji, dopasowane do szczególnych wymagań żywieniowych niemowląt zagrożonych alergią. Dzięki zastosowaniu zhydrolizowanego białka i wyjątkowej kompozycji składników na wzór natury ustanawiamy nowy standard w żywieniu niemowląt. HiPP HA 1 Combiotik - Praebiotik - Wartościowy błonnik pokarmowy (GOS*) - na wzór natury *GOS - galaktooligosacharydy z laktozy - Probiotik - Naturalne kultury bakterii kwasu mlekowego - pierwotnie pochodzące z mleka matki. Mleko mamy zawiera różne bakterie probiotyczne - ich rodzaj jest indywidualną cechą każdej kobiety. - Zhydrolizowane (podzielone na małe fragmenty) białko o znacznym stopniu hydrolizy. Dzięki temu u dzieci karmionych mlekiem HiPP HA 1 Combiotik ryzyko wystąpienia alergii jest mniejsze*.3 - LC PUFA: ARA i DHA (długołańcuchowe, wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega 6 i 3). Są szczególnie ważne w początkowych miesiącach życia, ponieważ wówczas organizm niemowlęcia nie potrafi jeszcze wytwarzać ich sam w wystarczającej ilości. - HiPP HA Combiotik zawiera wyłącznie laktozę. Mleko może być podawane w takiej ilości i tak często, jak domaga się tego dziecko. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka. Opakowanie przyjazne środowisku - Poszczególne elementy opakowania nadają się oddzielnie do recyklingu - Farby drukarskie na bazie olejów roślinnych - bez olejów mineralnych! - Pudełko wykonane z papieru ze zrównoważonych źródeł

HiPP HA Combiotik 1 Hipoalergiczne mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 500 g
  • HiPP HA Combiotik 1 Hipoalergiczne mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 500 g
  • HiPP HA Combiotik 1 Hipoalergiczne mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 500 g
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,500 kg

Kod kreskowy: 9062300128984

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

mleczan żelazawy

siarczan cynku

L-karnityna

naturalne kultury bakterii kwasu mlekowego (Lactobacillus fermentum hereditum**)

kwas pantotenowy

witamina A

chlorek potasu

niacyna

siarczan miedzi

witamina E

witamina B1

witamina B2

witamina B6

siarczan manganu

jodan potasu

kwas foliowy

witamina K

selenian sodu

biotyna

witamina D

witamina B12

*LC PUFA = długołańcuchowe, wielonienasycone kwasy tłuszczowe

**Lactobacillus fermentum CECT5716

***olej palmowy ze zrównoważonych upraw, certyfikowanych przez niezależne jednostki kontrolne

zhydrolizowane białko serwatkowe z mleka

mieszanina olejów z LC PUFA* (olej roślinny z M. alpina, olej rybi)

wodorotlenek potasu

galaktooligosacharydy z laktozy

wodorotlenek sodu

laktoza

oleje roślinne (palmowy***, rzepakowy, słonecznikowy)

L-tyrozyna

L-fenyloalanina

węglan magnezu

cholina

ortofosforan wapnia

węglan wapnia

witamina C

L-tryptofan

inozytol

emulgator: mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem cytrynowym

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Hipoalergiczne mleko początkowe

Marka

HiPP

Cechy

inspirowane naturą - Praebiotik + Probiotik; LC PUFA (ARA/DHA), GOS

mało alergizujące - znaczny stopień hydrolizy*, udowodnione naukowo

zmniejsza ryzyko alergii na białko mleka krowiego*

odpowiednie także jako uzupełnienie karmienia piersią

Opis produktu

Zastosowanie
- Dla niemowląt od urodzenia - jako wyłączny pokarm, gdy nie są karmione piersią lub jako uzupełnienie karmienia piersią
- Po zakończeniu karmienia piersią i w zamian za każde inne mleko początkowe HA
- Mleko może być podawane w takiej ilości i tak często, jak domaga się tego dziecko - tak jak w przypadku karmienia mlekiem matki

Troska i doświadczenie - dla Najważniejszych na świecie
Od 50 lat w trosce o najmłodszych wytwarzamy mleko modyfikowane najwyższej jakości. Receptura mleka HiPP powstała w oparciu o wyniki badań naukowych, tak aby Twoje dziecko otrzymało wszystko, co niezbędne dla zdrowego rozwoju - w najwyższej jakości HiPP.
HiPP HA Combiotik to mleko najnowszej generacji, dopasowane do szczególnych wymagań żywieniowych niemowląt zagrożonych alergią. Dzięki zastosowaniu zhydrolizowanego białka i wyjątkowej kompozycji składników na wzór natury ustanawiamy nowy standard w żywieniu niemowląt.

HiPP HA 1 Combiotik
- Praebiotik - Wartościowy błonnik pokarmowy (GOS*) - na wzór natury
*GOS - galaktooligosacharydy z laktozy
- Probiotik - Naturalne kultury bakterii kwasu mlekowego - pierwotnie pochodzące z mleka matki. Mleko mamy zawiera różne bakterie probiotyczne - ich rodzaj jest indywidualną cechą każdej kobiety.
- Zhydrolizowane (podzielone na małe fragmenty) białko o znacznym stopniu hydrolizy. Dzięki temu u dzieci karmionych mlekiem HiPP HA 1 Combiotik ryzyko wystąpienia alergii jest mniejsze*.3
- LC PUFA: ARA i DHA (długołańcuchowe, wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega 6 i 3). Są szczególnie ważne w początkowych miesiącach życia, ponieważ wówczas organizm niemowlęcia nie potrafi jeszcze wytwarzać ich sam w wystarczającej ilości.
- HiPP HA Combiotik zawiera wyłącznie laktozę. Mleko może być podawane w takiej ilości i tak często, jak domaga się tego dziecko.

Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.

Opakowanie przyjazne środowisku
- Poszczególne elementy opakowania nadają się oddzielnie do recyklingu
- Farby drukarskie na bazie olejów roślinnych - bez olejów mineralnych!
- Pudełko wykonane z papieru ze zrównoważonych źródeł

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.

Zalecenia dla alergików

Mleko - Zawiera

Ryba - Zawiera

Przygotowanie i stosowanie

Przed pierwszym użyciem:
Oderwij pasek zaznaczony perforacją i ściśnij boczne ścianki kartonu.
Otwórz pudełko i postępuj wg dalszych wskazówek podanych na opakowaniu.

Sposób przygotowania
Podczas przygotowania mleka dla niemowląt należy postępować według instrukcji podanej na opakowaniu. Niewłaściwe przygotowanie lub przechowywanie gotowego posiłku przez dłuższy czas mogą doprowadzić np. do rozwoju niepożądanych drobnoustrojów, a tym samym zaszkodzić zdrowiu Twojego dziecka. Dlatego każdy posiłek powinien być świeży, przygotowany tuż przed podaniem dziecku. Nie podawaj ponownie reszty mleka pozostałej w butelce. Pamiętaj o dokładnym umyciu butelki, smoczka i nakrętki. Nie podgrzewaj mleka w kuchence mikrofalowej (niebezpieczeństwo poparzenia!). Po każdym użyciu dokładnie zamknij torebkę i przechowuj ją w suchym miejscu, w pokojowej temperaturze. Zawartość opakowania zużyj w ciągu 3 tygodni po otwarciu.

1. Przegotuj świeżą wodę pitną i ostudź ją do temperatury ok. 40°-50°C*.
2. Do butelki wlej 2/3 potrzebnej ilości przegotowanej i schłodzonej wody.
3. Luźno napełnij miarkę proszkiem, a jego nadmiar usuń w miejscu pokazanym na opakowaniu. Zalecaną liczbę miarek proszku wsyp do butelki.
4. Zakręć butelkę i silnie wstrząśnij.
5. Dolej pozostałą ilość wody i ponownie kilka razy silnie potrząśnij butelką.
6. Tuż przed podaniem ostudź mleko do ok. 37°C. Sprawdź temperaturę. Po użyciu starannie zamknij opakowanie.
*W celu ochrony naturalnych kultur bakterii kwasu mlekowego nie zalewaj proszku wrzątkiem.

Objętość porcji i dozowanie
Poniższa tabela pomoże Ci przygotować odpowiednią porcję mleka dla Twojego dziecka. Zaproponowane objętości porcji należy traktować orientacyjnie, gdyż każde dziecko ma inne potrzeby żywieniowe.
Dziecko nie musi opróżniać butelki za każdym razem. Do odmierzania odpowiedniej ilości proszku używaj wyłącznie załączonej miarki!

Wiek 1. tydzień* / Liczba porcji na dobę 6-7 / Objętość porcji 70 ml / Przegotowana woda 60 ml / Liczba miarek 2
Wiek 2. - 4. tydzień / Liczba porcji na dobę 6-7 / Objętość porcji 100 ml / Przegotowana woda 90 ml / Liczba miarek 3
Wiek 2. miesiąc / Liczba porcji na dobę 6 / Objętość porcji 135 ml / Przegotowana woda 120 ml / Liczba miarek 4
Wiek 3. miesiąc / Liczba porcji na dobę 5 / Objętość porcji 170 ml / Przegotowana woda 150 ml / Liczba miarek 5
Wiek 4. miesiąc i po 4. miesiącu** / Liczba porcji na dobę 5 / Objętość porcji 200 ml / Przegotowana woda 180 ml / Liczba miarek 6

*O ile lekarz nie zaleci inaczej
**Od 5. miesiąca życia (po ukończonym 4. miesiącu) możesz rozpocząć wprowadzanie do diety niemowlęcia posiłków uzupełniających. Dziecko potrzebuje ok. 5 posiłków dziennie, przy czym liczba karmień butelką powinna się stopniowo zmniejszać na rzecz nowych posiłków.

Ważne informacje
... dotyczące żywienia Twojego dziecka
Karminie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt. Jeżeli planujesz podać dziecku mleko początkowe, skonsultuj się z lekarzem pediatrą.
... w przypadku stwierdzonej alergii na białko mleka krowiego
Mleko HiPP HA Combiotik nie może być stosowane, gdy lekarz stwierdził alergię na białko mleka krowiego lub gdy istnieje podejrzenie jej wystąpienia.
... dotyczące ochrony ząbków dziecka
Tak jak mleko kobiece, również wszystkie rodzaje mleka początkowego zawierają węglowodany, które stanowią ważny element w żywieniu Twojego dziecka. Jednak częsty i długotrwały kontakt zębów z płynami zawierającymi węglowodany może prowadzić do powstania próchnicy, a w konsekwencji do szkodliwych następstw dla zdrowia. Dlatego nie dopuszczaj do długotrwałego ssania butelki z mlekiem i jak najwcześniej naucz swoje dziecko pić z kubeczka.

Przechowywanie

Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone.

Gwarancja świeżości
Szczelne opakowanie gwarantuje optymalną świeżość i zachowanie aromatu produktu. Produkt przechowuj w suchym miejscu, w pokojowej temperaturze. Zawartość opakowania zużyj w ciągu 3 tygodni po otwarciu.

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 203

Głębokość - 70

Szerokość - 127

Rodzaj opakowania

Typ - Karton

Adres producenta

Wyprodukowano dla
HiPP Polska Sp. z o.o.
ul. Puławska 303
02-785 Warszawa

Adres zwrotny

HiPP Polska Sp. z o.o.
ul. Puławska 303
02-785 Warszawa

Dołącz do Klubu mojego Maluszka na www.hipp.pl
Serwis dla Rodziców HiPP:
tel. 22 853 44 44

Kontakt

HiPP Polska Sp. z o.o.

Adres kontaktowy

ul. Puławska 303
02-785 Warszawa

Logotypy stron trzecich - pozostały tekst

FSC - Mix, FSC C002324, www.fsc.org

Kraj

Kraj pochodzenia - Produkt UE

Telefon kontaktowy

228534444

Pochodzenie

Tekst dowolny o pochodzeniu - Wyprodukowano w Unii Europejskiej

Adres internetowy

www.hipp.pl

Wartości odżywcze

Wartości odżywczew 100 ml mleka gotowego do spożycia*
wartość energetyczna277 kJ/66 kcal
tłuszcz, w tym:3,5 g
- kwasy tłuszczowe nasycone1,2 g
- kwasy tłuszczowe jednonienasycone1,5 g
- kwasy tłuszczowe wielonienasycone0,7 g
węglowodany, w tym:6,9 g
- cukry**6,7 g
błonnik pokarmowy0,3 g
białko1,6 g
sól***0,05 g
składniki mineralne
sód20 mg
potas88 mg
chlorki41 mg
wapń50 mg
fosfor28 mg
magnez5,1 mg
żelazo0,5 mg
cynk0,5 mg
miedź40 µg
jod10 µg
selen2,1 µg
mangan17 µg
fluor5,2 µg
witaminy
witamina A70 µg ER
witamina D1,2 µg
witamina E0,7 mg α-ET
witamina K5,1 µg
witamina C10 mg
witamina B10,06 mg
witamina B20,08 mg
niacyna0,40 mg
witamina B60,04 mg
kwas foliowy10,5 µg
witamina B120,15 µg
kwas pantotenowy0,50 mg
biotyna1,6 µg
L-karnityna1,7 mg
cholina4,9 mg
inozytol11 mg
pozostałe składniki odżywcze
LC PUFA (Omega 3 i 6)20 mg
- kwas dokozaheksaenowy (DHA)8,1 mg
- kwas arachidonowy (ARA)12 mg
galaktooligosacharydy0,3 g
**z laktozy, naturalnego cukru mlecznego (6,6 g / 100 ml)
***zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu
Powyższe wartości mogą podlegać niewielkim wahaniom, typowym dla produktów wytworzonych z surowców naturalnych.
***100 ml mleka gotowego do spożycia = 13 g HiPP 1 HA Combiotik + 90 ml wody
1 płaska miarka = ok. 4,3 g HiPP 1 HA Combiotik


Produkty podobne:

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.