Mydło bezdotykowe Dettol Ogórkowe Orzeźwienie

Udostępnij na Facebooku

Dettol Antybakteryjne Mydło z Bezdotykowym Aplikatorem Pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się bakterii oraz wspiera higienę dłoni. Łatwy i wygodny w użyciu, Dettol Antybakteryjne Mydło w Płynie z Bezdotykowym Aplikatorem przeznaczone do higienicznej dezynfekcji i do mycia rąk. Dettol Antybakteryjne Mydło w Płynie zabija 99,9% bakterii* i jest wzbogacony składnikami nawilżającymi, aby pomóc Ci zadbać o Twoją skórę. Dostępny również w innych zapachach: Classic i Orzeźwiający Grejpfrut.

Mydło bezdotykowe Dettol Ogórkowe Orzeźwienie
  • Mydło bezdotykowe Dettol Ogórkowe Orzeźwienie
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,250 litr
Kod kreskowy: 5900627051001

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Benckiser

Produkty Dettol zabijają 99,9% bakterii. Jednocześnie są bezpieczne dla Twojej rodziny. Mydła Dettol posiadają pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Dzięki składnikom nawilżającym Dettol nie tylko skutecznie chroni przed zarazkami ale również pielęgnuje skórę dłoni.

Cechy

pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się bakterii

pozytywna opinia Centrum Zdrowia Dziecka

zabija 99.9% bakterii*

automatycznie wyczuwa Twoje dłonie

zawiera substancje nawilżające

Marka

Dettol

O marce

Produkty Dettol zabijają 99,9% bakterii. Jednocześnie są bezpieczne dla Twojej rodziny. Mydła Dettol posiadają pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Dzięki składnikom nawilżającym Dettol nie tylko skutecznie chroni przed zarazkami ale również pielęgnuje skórę dłoni.

Adres zwrotny

Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Tel. (22) 765 95 00

Opis produktu

Dettol Antybakteryjne Mydło z Bezdotykowym Aplikatorem
Pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się bakterii oraz wspiera higienę dłoni.
Łatwy i wygodny w użyciu, Dettol Antybakteryjne Mydło w Płynie z Bezdotykowym Aplikatorem przeznaczone do higienicznej dezynfekcji i do mycia rąk.
Dettol Antybakteryjne Mydło w Płynie zabija 99,9% bakterii* i jest wzbogacony składnikami nawilżającymi, aby pomóc Ci zadbać o Twoją skórę.
Dostępny również w innych zapachach: Classic i Orzeźwiający Grejpfrut.

Adres producenta

Podmiot odpowiedzialny:
Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
ul. Okunin 1
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj opakowania

Typ - Opakowanie plastikowe

Telefon kontaktowy

Tel. (22) 765 95 00

Pozostałe informacje

Pozwolenie nr: 4290/10

Substancja czynna:
Czwartorzędowe związki amonowe, benzylo-C12-16-alkilodimetylowe, chlorki 0,13 g/100 g

Baterie zawierają 0% Hg, 0% Cd, 0% Pb.

Utylizacja: Wyjmij baterie z urządzenia i poddaj je recyklingowi zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wyrzuć urządzenie do odpowiedniego pojemnika na odpady. Nie umieszczaj zużytego sprzętu łącznie z innymi odpadami.

Tylko opakowania całkowicie opróżnione i oczyszczone mogą być przeznaczone do recyklingu (selektywnej zbiórki opakowań wykonanych z tworzyw sztucznych)!
Pojedyncze opakowania, po dokładnym wypłukaniu wodą, usuwać razem z odpadami z gospodarstwa domowego. Małe ilości produktu można usunąć do kanalizacji przy jednoczesnym rozcieńczeniu dużą ilością wody.


*Na podstawie przeprowadzonych badań

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 172

Szerokość - 186

Głębokość - 107

Zawartość opakowania

aplikator bezdotykowy

antybakteryjne mydło w płynie w opakowaniu uzupełniającym 250 ml e

4 x baterie AA

Przygotowanie i stosowanie

Instrukcja obsługi
A Przed otwarciem, usuń naklejkę zabezpieczającą z Mydła w Płynie, następnie umieść opakowanie w aplikatorze, aż usłyszysz kliknięcie.
B Umieść 4 baterie (dołączone do opakowania) w komorze na baterie i przyciśnij mocno klapkę.
C Ustaw dozownik na blacie. Włącz go używając przycisku ON/OFF, znajdującego się z tyłu dozownika.
D Zmocz dłonie i umieść pod dyszą aplikatora - mydło zostanie automatycznie zaaplikowane. Zastosuj dwie dozy (ok. 3 ml) mydła. Rozprowadź na skórze dłoni, nie zapominając o paznokciach i kciukach. Myj ręce przez 30 sekund, a następnie spłucz i osusz dłonie.

Gdy opakowanie uzupełniające Mydła w Płynie jest puste
Wciśnij przycisk Eject i wyjmij puste opakowanie uzupełniające. Uzupełnij nowym Antybakteryjnym Mydłem w Płynie w opakowaniu uzupełniającym.

To urządzenie jest zasilane bateriami. Używaj tylko baterii alkalicznych. Nie mieszaj zużytych baterii, baterii różnych marek i rodzajów. Upewnij się, że baterie są właściwie umieszczone - dopasuj znaki (+) i (-) do odpowiednio oznaczonych miejsc w komorze na baterie. Nie wystawiaj baterii na działanie wody, ognia i wysokich temperatur. Nie powoduj zwarcia. Jeśli dojdzie do wycieku z baterii, natychmiast usuń je z komory oraz wyczyść komorę z wyciekłej substancji.
Usuń baterie z urządzenia, jeśli nie używasz go przez dłuższy czas.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Środki ostrożności
Chronić przed dziećmi, o ile nie są pod nadzorem osoby dorosłej. Tylko do zewnętrznego stosowania. Unikać kontaktu z oczami.
Pierwsza pomoc
Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - pokaż opakowanie lub etykietę.Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.