Odplamiacz Dr.beckmann

Udostępnij na Facebooku

Dodatek do proszku do prania wspomagający usuwanie szczególnie uporczywych zabrudzeń z białych i kolorowych ubrań. Działa skutecznie już w 30 stopni C na różne rodzaje plam: - kolorowe (np. po owocach); - tłuste; - na bazie protein (z białka); - po kawie i herbacie; - po czerwonym winie. Nie wymaga prania wstępnego, co oznacza oszczędność energii i wody; nadaje się do namaczania. Zapobiega szarzeniu i żółknięciu tkanin. Chroni kolory i odświeża biel. Nie niszczy tkanin.

Odplamiacz Dr.beckmann
  • Odplamiacz Dr.beckmann
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,100 kg
Kod kreskowy: 4008455006666

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

Zawiera : związki wybielające na bazie tlenu (15-30%),
niejonowe środki powierzchniowo czynne (<5%)

Adres zwrotny

Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o.
ul. Londyńska 4/3
03-921 Warszawa

Opis produktu

Usuwa uporczywe, zaschnięte plamy dzięki unikalnej formule. Działa skutecznie również na mieszane plamy i lekkie przebarwienia. Do higienicznej czystości każdego włókna, nawet w niskich temperaturach (od 20 °C)

Adres producenta

Dystrybutor :
Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o.
ul. Londyńska 4/3
03-921 Warszawa

Przygotowanie i stosowanie

1. Włożyć pranie do pralki
2. Wsypać proszek do prania jak zwykle
3. Dodać połowę zawartości saszetki do detergentu i włączyć pralkę (nie stosować krótkich programów). W razie korzystania z płynów do prania, dozownik włożyć do bębna. Przestrzegać oznaczeń na metkach. Produkt przeznaczony do tkanin białych i kolorowych nie puszczających koloru, nadających się do prania. W przypadku silnych zabrudzeń wsypać całość opakowania. Nie stosować proszku bezpośrednio na tkaniny.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga! Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W przypadku dostania się do oczu : Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy : Zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.