Odświażacz Ambi Pur freshelle spray lily of the valley&snowdrop

Udostępnij na Facebooku

Zapach Lily of the Valley & Snowdrop sprawi, że Twoje myśli oderwą się od monotonnych, codziennych zajęć i zaczniesz cieszyć się prawdziwą świeżością górskich kwiatów i przebiśniegów. Ambi Pur Freshelle usuwa nieprzyjemne zapachy i wypełnia pomieszczenie lekkim, świeżym aromatem. Te odświeżacze powietrza w aerozolu są jak powiew świeżego powietrza - usuwają stęchłe, duszne zapachy i pozostawiają lekką, ożywczą woń, która sprawia, że Twój dom pachnie świeżością i wydaje się jak nowy każdego dnia. Spraye Ambi Pur różnią się od wielu innych odświeżaczy powietrza, ponieważ zawierają propelent - azot (a azot stanowi 80% powietrza, którym oddychamy). Nieprzyjemne zapachy są usuwane dzięki unikalnej technologii, która wychwytuje i neutralizuje ich molekuły, zamiast tylko maskować nieprzyjemny zapach. Można ich używać dosłownie wszędzie i o każdej porze, by usuwać nieprzyjemne zapachy lub odświeżyć pomieszczenie.

Odświażacz Ambi Pur freshelle spray lily of the valley&snowdrop
  • Odświażacz Ambi Pur freshelle spray lily of the valley&snowdrop
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,300 litr
Kod kreskowy: 5410076216888

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Cechy

Odświeżacz powietrza w sprayu Ambi Pur Lily of the Valley and Snowdrop usuwa brzydkie zapachy i odświeża powietrze

Zapach Lily of the Valley & Snowdrop sprawi, że Twoje myśli oderwą się od monotonnych, codziennych zajęć i i zaczniesz cieszyć się prawdziwą świeżością górskich kwiatów i przebiśniegów

Nie maskuje, ale usuwa nieprzyjemne zapachy, pozostawiając delikatny, świeży aromat

Wykorzystuje unikalną technologię eliminacji nieprzyjemnych zapachów

Niezwykle lekkie, świeże zapachy

Niepalny propelent

Marka

AmbiPur

Adres zwrotny

Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o.
ul. Zabraniecka 20
03-872 Warszawa
801 25 88 25
Aby uzyskać dalsze informacje, należy skontaktować się z działem obsługi klienta.

Identyfikacja

FPC Code - 81520137

Opis produktu

Zapach Lily of the Valley & Snowdrop sprawi, że Twoje myśli oderwą się od monotonnych, codziennych zajęć i zaczniesz cieszyć się prawdziwą świeżością górskich kwiatów i przebiśniegów. Ambi Pur Freshelle usuwa nieprzyjemne zapachy i wypełnia pomieszczenie lekkim, świeżym aromatem. Te odświeżacze powietrza w aerozolu są jak powiew świeżego powietrza - usuwają stęchłe, duszne zapachy i pozostawiają lekką, ożywczą woń, która sprawia, że Twój dom pachnie świeżością i wydaje się jak nowy każdego dnia. Spraye Ambi Pur różnią się od wielu innych odświeżaczy powietrza, ponieważ zawierają propelent - azot (a azot stanowi 80% powietrza, którym oddychamy). Nieprzyjemne zapachy są usuwane dzięki unikalnej technologii, która wychwytuje i neutralizuje ich molekuły, zamiast tylko maskować nieprzyjemny zapach.
Można ich używać dosłownie wszędzie i o każdej porze, by usuwać nieprzyjemne zapachy lub odświeżyć pomieszczenie.

Adres producenta

P&G Manufacturing GmbH
Wellastrasse 2-4, 36088 Huenfeld, Germany

Opis alternatywny

Opis od dostawcy - Ambi Pur Lily & Snowdrop odświeżacz powietrza

Rodzaj opakowania

Typ - Aerozol

Telefon kontaktowy

801 25 88 25

Przygotowanie i stosowanie

Jak używać odświeżacza powietrza w sprayu Ambi Pur Freshelle? Trzymaj odświeżacz pionowo, naciśnij spust i rozpyl w pomieszczeniu. Wypróbuj również samochodowe odświeżacze powietrza Ambi Pur, które usuwają nieprzyjemne zapachy i odświeżają wnętrze samochodu, pozostawiając lekki zapach, który uprzyjemni Twoją podróż.

Opakowanie logistyczne - od dostawcy

Wysokość - 258

Szerokość - 199

Głębokość - 137

Waga - 2447

Liczba jednostek - 6

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są używane i można je łatwo usunąć. Kontynuować płukanie. UWAGA: Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Trzymać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatur powyżej 50°C.Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.