Odświeżacz Brise Mini Spray Brazylijskie Mango zapas

Udostępnij na Facebooku

Glade by Brise One Touch Mini Spray Brazylijskie Mango - zapas do odświeżacza powietrza.

Odświeżacz Brise Mini Spray Brazylijskie Mango zapas
  • Odświeżacz Brise Mini Spray Brazylijskie Mango zapas
  • Odświeżacz Brise Mini Spray Brazylijskie Mango zapas
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,010 litr
Kod kreskowy: 5000204593730

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Kraj

Kraj pochodzenia - Produkt UE

Marka

Glade by Brise

Adres zwrotny

SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
tel.: +48 22 445 88 00
Infolinia 0801 11 12 11 Całkowity koszt połącz. jak za 1 impuls
www.scjproducts.info

Opis produktu

Glade by Brise One Touch Mini Spray Brazylijskie Mango - zapas do odświeżacza powietrza.

Przechowywanie

Termin ważności: 2 lata od daty produkcji (na opakowaniu).

Adres producenta

Dystrybutor:
SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa

Rodzaj opakowania

Typ - Karton

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 93

Szerokość - 40

Głębokość - 40

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Glade by Brise One Touch 1. Nie kierować w stronę oczu. 2. Umieścić zapas w dozowniku, aż kliknie. 3. Nacisnąć raz aby rozpylić zapach. W przypadku formy wolnostojącej ścisnąć ostrożnie dozownik, trzymając go na odległość wyciągniętych rąk. Glade by Brise One Touch Collection 1. Nie kierować w stronę oczu. 2. Zapas w plastikowej podstawce wsunąć do dozownika, aż kliknie. 3. Postawić dozownik na płaskiej powierzchni. Aby rozpylić zapach nacisnąć dozownik trzymając go na odległość wyciągniętych rąk.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Środki ostrożności: Działa szkodliwie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Chronić przed dziećmi. Nie przechowywać w pobliżu źródeł zapłonu - nie palić tytoniu. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Używać wyłącznie zgodnie z instrukcją. Pojemnik pod ciśnieniem: chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej temperatury 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny. Zawiera: 3-p-kumenylo-2-metylopropionaldehyd. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

F+
Skrajnie łatwopalnySupermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.