Glade by Brise One Touch Mini Spray Konwalia Zapas do odświeżacza powietrza 10 ml

Udostępnij na Facebooku

Zapas do urządzenia Brise Mini Spray. To najprostszy i najbardziej skuteczny sposób odświeżania łazienki. Wystarczy raz nacisnąć, aby pozbyć się brzydkich zapachów. Brise Mini Spray wypełnia łazienkę długotrwałym i świeżym zapachem. Dzięki unikalnej technologii skoncentrowanego aerozolu jest bardzo wydajny - wystarcza na tak długo, na ile tradycyjny odświeżacz powietrza. Działa natychmiastowo.

Glade by Brise One Touch Mini Spray Konwalia Zapas do odświeżacza powietrza 10 ml
  • Glade by Brise One Touch Mini Spray Konwalia Zapas do odświeżacza powietrza 10 ml
  • Glade by Brise One Touch Mini Spray Konwalia Zapas do odświeżacza powietrza 10 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,010 litr
Kod kreskowy: 4000290950357

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Marka

Glade by Brise

Cechy

eliminuje nieprzyjemne zapachy

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Glade by Brise One Touch Mini Spray Konwalia - zapas do odświeżacza powietrza.

Company Name

SC Johnson Sp. z o.o.

Adres firmy

ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa

Przygotowanie i stosowanie

Nie kieruj w stronę oczu. Umieść wkład w dozowniku.

Rodzaj opakowania

Typ - Karton

Kraj

Kraj produkcji - UE

Pochodzenie

Tekst dowolny o pochodzeniu - UE

Adres zwrotny

SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
tel. +48 22 445 88 00
Infolinia 0801 11 12 11 (całkowity koszt połącz. wg taryfy lokalnej).
www.scjohnson.com
www.scjproducts.info

Adres internetowy

www.scjohnson.com

www.scjproducts.info

Adres dystrybutora

SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa

Telefon/Fax kontaktowy

+48224458800

801111211

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Nie wdychać rozpylonej cieczy.
Używać zgodnie ze sposobem użycia. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.
Zawiera: 3-p-kumenylo-2-metylopropionaldehyd citronellol, geraniol, 4-(4-hydroksy-4-metylopentylo)cykloheks-3-enokarbaldehyd, octan 4-tert-butylocykloheksylu, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on, 2-(4-tert-butylobenzylo) propionaldehyd, aldehyd ɑ-heksylocynamonowy, aldehyd cynamonowy. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Regulacje CLP

płomień - NiebezpieczeństwoSupermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.