Glade Relaxing Zen Elektryczny odświeżacz powietrza 20 ml

Udostępnij na Facebooku

Ciepłe powietrze, chłód strumienia, żywe kwiaty i spokój duszy. W ten świat przeniosą Cię nuty kruchego jabłka i zroszonych płatków, zmieszane z delikatnym drzewem sandałowym. Wybierz intensywność zapachu, ustawiając przełącznik w wybranej pozycji i stwórz idealną atmosferę w każdym pomieszczeniu.

Glade Relaxing Zen Elektryczny odświeżacz powietrza 20 ml
  • Glade Relaxing Zen Elektryczny odświeżacz powietrza 20 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,020 litr

Kod kreskowy: 5000204117738

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Cechy

aż do 100 dni świeżości*

*Każdy zapas zapewnia do 100 dni świeżości na najniższym ustawieniu, przy codziennym użytkowaniu przez 12 godzin

Marka

Glade

Opis produktu

Ciepłe powietrze, chłód strumienia, żywe kwiaty i spokój duszy. W ten świat przeniosą Cię nuty kruchego jabłka i zroszonych płatków, zmieszane z delikatnym drzewem sandałowym.

Wybierz intensywność zapachu, ustawiając przełącznik w wybranej pozycji i stwórz idealną atmosferę w każdym pomieszczeniu.

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: 1. W razie potrzeby obróć wtyczkę urządzenia. 2. Zdejmij nakrętkę i umieść butelkę w urządzeniu. 3. Włóż urządzenie do gniazdka w pozycji pionowej. Zawsze przechowuj urządzenie/butelkę w pozycji pionowej. Przeczytaj Ważne Instrukcje Bezpieczeństwa. 4. Wybierz intensywność zapachu, ustawiając przełącznik w wybranej pozycji. Umyj ręce po użyciu.

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 186

Szerokość - 134

Głębokość - 50

Rodzaj opakowania

Typ - Zawieszka

Adres producenta

SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa

Adres zwrotny

SC Johnson Sp. z o.o.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
tel.: +48 22 445 88 00
Infolinia 0801 11 12 11 (koszt połącz. wg taryfy operatora).
www.scjohnson.com
www.scjproducts.info

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Glade Electric scented oil - Relaxing Zen - elektryczny odświeżacz powietrza
Uwaga
Zawiera: aldehyd α-heksylocynamonowy, linalol, octan 4-tert-butylocykloheksylu.
Działa drażniąco na skórę. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. Zawartość/pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami. Stosować rękawice ochronne. Dokładnie umyć ręce po użyciu.
Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. W przypadku rozlania natychmiast zetrzeć płyn do sucha. Nigdy nie umieszczać innych urządzeń tuż nad gorącą powierzchnią odświeżacza. Zachować opakowanie zewnętrzne ze środkami bezpieczeństwa aż do całkowitego zużycia produktu. Osoby cierpiące na nadwrażliwość zapachową powinny zachować ostrożność przy stosowaniu tego produktu. Odświeżacze powietrza nie mogą zwolnić z przestrzegania zasad postępowania w zakresie higieny.
Zawiera citronellol, 3-p-kumenylo-2-metylopropionaldehyd, geraniol, α-metylo-1,3-benzodioksolo-5-propionaldehyd, fenyloacetaldehyd, izocyklocitral, 3-(4-tert-butylfenylo)propionaldehyd, 1-(2,6,6-trimetylo-1,3-cykloheksadien-1-ylo)-2-buten-1-on, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametylo-2-naftylo)etan-1-on, 2,4-dimetylocykloheks-3-eno-1-karbaldehyd, 2-(4-tert-butylobenzylo) propionaldehyd, izoeugenol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

WAŻNE INSTRUKCJE BEZPIECZEŃSTWA znajdują się na ulotce wewnątrz opakowania.

Adres kontaktowy

ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa

Kontakt

SC Johnson Sp. z o.o.

Kraj

Kraj pochodzenia - Produkt UE

Telefon kontaktowy

0801111211

+48224458800

Pochodzenie

Tekst dowolny o pochodzeniu - UE

Adres internetowy

www.scjohnson.com

www.scjproducts.info

Regulacje CLP

wykrzyknik - UwagaProdukty podobne:

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.