Ogórki kiszone 810g

Udostępnij na Facebooku

Ogórki kiszone Krokus są w niewielkich beczkach tak, aby stosować mniejsze stężenie soli i mieć nadzór nad całym procesem. Wybrane przyprawy nadają ogórkom wyjątkowy smak. Kiedy proces kiszenia dobiegnie końca ręcznie przekładane są do słoików, aby mieć pewność, że do sprzedaży trafią tylko całe, jędrne i chrupkie egzemplarze. Ogórki można jeść z każdą potrawą a także same wyjęte wprost ze słoika. Można z nich przygotować różne sałatki, zupę ogórkową, tradycyjną dla kuchni rosyjskiej solankę. Ogórki są dobrym źródłem soli mineralnych, a występujący w nich krzem jest ważny dla zdrowia włosów i paznokci.  Ogórki są bardzo mało kaloryczne, a te kiszone są lżej strawne od surowych i dodatkowo wzbogacone kwasem mlekowym z procesu fermentacji i substancjami przenikającymi z dodanych przypraw tj. świeżego kopru, chrzanu a przede wszystkim polskiego czosnku. 

Ogórki kiszone 810g
  • Ogórki kiszone 810g
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,810 kg
Masa po odsączeniu - 0,450 kg
Kod kreskowy: 5906732622020

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Opis marketingowy

Ogórki kiszone Krokus są w niewielkich beczkach tak, aby stosować mniejsze stężenie soli i mieć nadzór nad całym procesem. Wybrane przyprawy nadają ogórkom wyjątkowy smak.
Kiedy proces kiszenia dobiegnie końca ręcznie przekładane są do słoików, aby mieć pewność, że do sprzedaży trafią tylko całe, jędrne i chrupkie egzemplarze.
Ogórki można jeść z każdą potrawą a także same wyjęte wprost ze słoika. Można z nich przygotować różne sałatki, zupę ogórkową, tradycyjną dla kuchni rosyjskiej solankę.
Ogórki są dobrym źródłem soli mineralnych, a występujący w nich krzem jest ważny dla zdrowia włosów i paznokci. 
Ogórki są bardzo mało kaloryczne, a te kiszone są lżej strawne od surowych i dodatkowo wzbogacone kwasem mlekowym z procesu fermentacji i substancjami przenikającymi z dodanych przypraw tj. świeżego kopru, chrzanu a przede wszystkim polskiego czosnku. 

Składniki

ogórki, woda, sól, czosnek, koper, chrzan, liść dębu

Sposób przechowywania

przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu

Nazwa producenta

Krokus

Wartości odżywcze

Wartości odżywcze
Zawartość soli (ogólnie) w zadeklarowanej jednostce (g lub ml)1,7 g
Zawartość białek (ogólnie) w zadeklarowanej jednostce (g)1,2 g
Zawartość węglowodanów (cukry) w zadeklarowanej jednostce (g)1,2 g
Zawartość węglowodanów w zadeklarowanej jednostce (g)2,7 g
Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) w zadeklarowanej jednostce (g)0 g
Zawartość tłuszczów (ogólnie) w zadeklarowanej jednostce (g)0 g
Wartość energetyczna w zadeklarowanej jednostce56 kJ/100g
Wartość energetyczna kcal (energia) w zadeklarowanej jednostce13 kcal/100g
Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.