Pałeczki na komary Bros

Udostępnij na Facebooku

Pałeczki przeznaczone są do zwalczania komarów, meszek i innych owadów krwiopijnych na zewnątrz pomieszczeń np. w ogrodzie na tarasie czy balkonie. Jedna pałeczka zabezpiecza ok. 15 m.

Pałeczki na komary Bros
  • Pałeczki na komary Bros
Produkt chwilowo niedostępny

1 op
Kod kreskowy: 5904517002227

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Adres producenta

BROS Sp. j.
ul. Karpia 24,
61-619 Poznań.

Adres zwrotny

BROS Sp.j.
ul. Sokoła 7/6,
60-644 Poznań.

Kraj

Kraj pochodzenia - Polska

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Po wykonaniu czynności wymagających bezpośredniego kontaktu z pałeczkami umyć ręce. Nie dopuścić do kontaktu dzieci z żarzącymi się pałeczkami.
Wdychanie:
wyprowadzić poszkodowanego z obszaru skażonego i zapewnić dostęp świeżego powietrza. W razie połknięcia lub wystąpienia złego samopoczucia w trakcie używania pałeczek skontaktować się z lekarzem. Kontakt z oczyma:
natychmiast przemyć pod bieżącą wodą i skontaktować się z okulistą. Ośrodek Toksykologiczny w Warszawie, tel.: (22) 619 08 97.
H411 Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. P102 Chronić przed dziećmi. Po użyciu umyć ręce. Nie wdychać dymu. Skutki uboczne nie są znane. Puste opakowania i pozostałości preparatu dostarczyć na odpowiednie wysypisko lub do utylizacji.

Przechowywanie

Przechowywać z dala od żywności.

Przygotowanie i stosowanie

Wyjąć pałeczkę z opakowania i ustawić pionowo (np. wbić w ziemię). Zapalić koniec pałeczki, zdmuchnąć ogień i zostawić żarzącą się końcówkę. Żarząca się pałeczka niszczy komary, meszki i inne uciążliwe owady przez kilka godzin. Jedna pałeczka zabezpiecza ok. 15 m2. Większy obszar wymaga zastosowania kliku pałeczek.

Składniki

D-aletryna 0,34% (0,34 g/100 g).

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.