Pierogi ruskie Kuchnia Polki

Udostępnij na Facebooku

Pierogi ruskie.Wyrób garmażeryjny. W delikatnym pierogowym cieście ukryto pyszny farsz twarogowo-ziemniaczany. Pierogi skąpane w specjalnej omaście nadają się od razu na patelnię. Równie dobrze smakują podgrzewane w kuchence mikrofalowej.

Pierogi ruskie Kuchnia Polki
  • Pierogi ruskie Kuchnia Polki
Produkt chwilowo niedostępny

1 kg

Kod kreskowy: 2538482

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

CIASTO : mąka pszenna,woda,sól,olej roślinny rzepakowy.FARSZ:ser twarogowy półtłusty 43%woda,łatki ziemniaczane 11%,cebula,olek roślinny rzepakowy,sól,przyprawy - zawiera wzmacniacze smaku:glutaminian monosodowy,5'- rybonukleotydy disodowe,regulatory kwasowości:octan potasu,mleczan potasu.OMASTA:cebula,olej roślinny rzepakowy,sól.Zawartość farszu 25%.

Marka

" KUCHNIA POLKI "

Informacje dla alergików: pozostały tekst

Produkt może zawierać śladowe ilości:jaj,ryb,selera,gorczycy,soi

Adres producenta

Kuchnia Polki
ul. Sowia 16
62-080 Tarnowo Podgórne

Adres zwrotny

Kuchnia Polki
ul. Sowia 16
62-080 Tarnowo Podgórne

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.