Tytan Płyn do mycia kabin prysznicowych 500 g

Udostępnij na Facebooku

Płyn do mycia kabin prysznicowych Tytan - spray Skutecznie usuwa osady z kamienia, mydła, zacieków wodnych i innych zabrudzeń. Jest wyjątkowo pomocny do czyszczenia szkła, plastiku, powierzchni z chromu, stali nierdzewnej, glazury oraz terakoty. Może zostać użyty do brodzików i wanien. Dzięki specjalnemu rozpylaczowi może zostać naniesiony w postaci płynu lub piany, która spowalnia spływanie preparatu z powierzchni pionowych. Nie rysuje powierzchni, pozostawia świeżość i połysk. Produkt stanowi doskonałe uzupełnienie grupy Tytan kamień i rdza.

Tytan Płyn do mycia kabin prysznicowych 500 g
  • Tytan Płyn do mycia kabin prysznicowych 500 g
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,500 kg

Kod kreskowy: 5900657278201

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

Zawiera: mniej niż 5%- niejonowych środków powierzchniowo czynnych, anionowych środków powierzchniowo czynnych, kompozycji zapachowych, DMDM Hydantoin

Marka

Tytan

Cechy

kamień i rdza

aktywna piana

czyści bez szorowania

nie pozostawia zacieków

Opis produktu

Płyn do mycia kabin prysznicowych Tytan - spray
Skutecznie usuwa osady z kamienia, mydła, zacieków wodnych i innych zabrudzeń. Jest wyjątkowo pomocny do czyszczenia szkła, plastiku, powierzchni z chromu, stali nierdzewnej, glazury oraz terakoty. Może zostać użyty do brodzików i wanien. Dzięki specjalnemu rozpylaczowi może zostać naniesiony w postaci płynu lub piany, która spowalnia spływanie preparatu z powierzchni pionowych. Nie rysuje powierzchni, pozostawia świeżość i połysk. Produkt stanowi doskonałe uzupełnienie grupy Tytan kamień i rdza.

Dodatkowe informacje

Wszystkie produkty są dostępne w e-sklepie na: www.unia.pl

Warunki przechowywania

Min. temp. °C - 5

Maks. temp. °C - 35

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Wybrać odpowiedni sposób pracy rozpylacza przez obrócenie główki. Nanieść cienką warstwę preparatu na czyszczoną powierzchnię i dokładnie wytrzeć, aby uzyskać lśniącą powierzchnię. W przypadku bardzo silnych zabrudzeń użyć ponownie. Uwaga: Nie używać do marmuru, drewna, powierzchni porowatych i zniszczonych. Nie mieszać z innymi środkami czyszczącymi. Na powierzchniach budzących podejrzenia lub wątpliwości, co do możliwości uszkodzenia przez płyn, przeprowadzić próbę w miejscach niewidocznych.

Przechowywanie

Przechowywać w temp. od +5°C do +35°C.

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 256

Szerokość - 115

Głębokość - 45

Rodzaj opakowania

Typ - Aerozol

Adres producenta

Zakłady Chemiczne „UNIA" Spółdzielnia Pracy,
61-005 Poznań,
ul. Główna 14,
tel. +48 61 877 03 31,
www.unia.pl,
marketing@unia.pl

Adres zwrotny

Zakłady Chemiczne „UNIA" Spółdzielnia Pracy,
61-005 Poznań,
ul. Główna 14,
tel. +48 61 877 03 31,
www.unia.pl,
marketing@unia.pl

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować rękawice ochronne/ ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Kontakt

Zakłady Chemiczne „UNIA" Spółdzielnia Pracy

Adres kontaktowy

61-005 Poznań,
ul. Główna 14

Telefon kontaktowy

+48 61 877 03 31,

Rodzaj materiału opakowania

Oznaczenie materiału - 2 - HDPE

Email kontaktowy

marketing@unia.pl

Adres internetowy

www.unia.pl

Regulacje CLP

wykrzyknik - UwagaSupermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.