Płyn do mycia szyb i glazury ludwik 750ml

Udostępnij na Facebooku

Płyn do szyb i glazury to połączenie tradycyjnej skuteczności Ludwika z najnowszymi osiągnięciami chemii gospodarczej. Preparat przeznaczony jest do czyszczenia szyb, luster, glazury i innych powierzchni szklanych. Doskonale rozpuszcza wszelkie zabrudzenia i odtłuszcza powierzchnie. Szybko odparowuje, nie pozostawiając smug i zacieków. Dzięki wygodnemu opakowaniu z atomizerem jest łatwy w użytkowaniu. Płyny występują w trzech warianatach recepturowych i zapachowych: z alkoholem lemon z octem grapefruit nano-tech green apple.

Płyn do mycia szyb i glazury ludwik 750ml
  • Płyn do mycia szyb i glazury ludwik 750ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 1,500 litr

Kod kreskowy: 5900498003864

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

<5% anionowe środki powierzchniowo czynne, konserwant (Tris [N-Hydroksypropyl] Hexahydrotriazine), kompozycja zapachowa (Limonene).

Przygotowanie i stosowanie

Spryskać czyszczoną powierzchnię płynem i wytrzeć do sucha ściereczką. Dokładnie wypolerować czyszczoną powierzchnię.

Adres producenta

Grupa Inco S.A,
Wspólna 25,
00-519 Warszawa, Polska

Adres zwrotny

Grupa Inco S.A,
Wspólna 25,
00-519 Warszawa, Polska

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Łatwopalna ciecz i pary. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.