Expel Kids Płyn do elektro na komary 40 ml

Udostępnij na Facebooku

Płyn do elektro na komary dla dzieci od 1 roku życia Płyn owadobójczy do stosowania z elektrofumigatorem do zwalczania komarów i zabezpieczania pomieszczeń przed owadami nadlatującymi z zewnątrz. Działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle. Zabezpiecza pomieszczenie do 20 m² (ok. 50 m³) przez 60 nocy przy stosowaniu 8 h na dobę. Optymalną ochronę uzyskuje się po 30 min. od włączenia.

Expel Kids Płyn do elektro na komary 40 ml
  • Expel Kids Płyn do elektro na komary 40 ml
  • Expel Kids Płyn do elektro na komary 40 ml
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,036 litr

Kod kreskowy: 5904517265639

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Marka

Expel

Cechy

ochrona dziecięcego pokoju

dla dzieci od 1 roku życia

do 60 nocy

Opis produktu

Płyn do elektro na komary dla dzieci od 1 roku życia
Płyn owadobójczy do stosowania z elektrofumigatorem do zwalczania komarów i zabezpieczania pomieszczeń przed owadami nadlatującymi z zewnątrz. Działa nawet przy otwartych oknach i włączonym świetle. Zabezpiecza pomieszczenie do 20 m² (ok. 50 m³) przez 60 nocy przy stosowaniu 8 h na dobę. Optymalną ochronę uzyskuje się po 30 min. od włączenia.

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia:
Odkręconą butelkę z płynem wkręcić do elektrofumigatora. Urządzenie włączyć do kontaktu (230 V) tak, aby z butelki nie wyciekał płyn, czyli otworem butelki ku górze. Płyn paruje pod wpływem ciepła z ogrzewającego się urządzenia uwalniając w ten sposób substancję owadobójczą. Po opróżnieniu butelkę z płynem wymienić na nową.
Uwaga! Nie podłączać urządzenia do prądu w pozycji odwróconej (butelka do góry dnem).

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 88

Szerokość - 50

Głębokość - 50

Rodzaj opakowania

Typ - Pudełko

Adres producenta

Podmiot odpowiedzialny i producent:
BROS Spółka z o.o. sp.k.
ul. Karpia 24,
61-619 Poznań
tel.: (61) 826 25 12
e-mail: biuro@bros.pl
www.bros.pl
e-mail: biuro@expel.pl
www.expel.pl

Adres zwrotny

Podmiot odpowiedzialny i producent:
BROS Spółka z o.o. sp.k.
ul. Karpia 24,
61-619 Poznań
tel.: (61) 826 25 12
e-mail: biuro@bros.pl
www.bros.pl
e-mail: biuro@expel.pl
www.expel.pl

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Środki ostrożności:
H411 Działa toksycznie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. P102 Chronić przed dziećmi. P273 Unikać uwolnienia do środowiska. P501 Zawartość / pojemnik usuwać na wysypisko lub do utylizacji zgodnie z miejscowymi przepisami.
Po użyciu elektrofumigatora umyć ręce. Elektrofumigator używać przy otwartych oknach lub po zabiegu dokładnie przewietrzyć. Urządzenia nie przykrywać, nie dopuszczać do kontaktu z materiałami palnymi i wodą. Podczas działania nie dotykać elektrofumigatora metalowymi przedmiotami i mokrymi rękoma. Nie używać urządzenia w pomieszczeniu, w którym znajduje się nieopakowana żywność, przebywają dzieci poniżej 1-go roku życia, kobiety w ciąży, osoby chore, alergicy. Nie używać na zewnątrz.

Urządzenie stosować wyłącznie w prawidłowo działających gniazdkach, bez użycia przedłużaczy, przejściówek i rozgałęziaczy, nie podłączać innych urządzeń elektrycznych w gniazdku powyżej. Urządzenie w trakcie pracy nie powinno dotykać innych przedmiotów lub materiałów. Nie używać jednocześnie wkładu i płynu. Nie stosować urządzenia w szczelnie zamkniętych pomieszczeniach ani w małych, ograniczonych przestrzeniach. Po odłączeniu od prądu należy ponownie zabezpieczyć butelkę z płynem owadobójczym.

Pierwsza pomoc:
Zapewnić dostęp świeżego powietrza. Oczy przemyć wodą, skórę wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skontaktować się z lekarzem. Ośrodek Toksykologiczny w Warszawie, tel.: (22) 619 66 54, 607 218 174. Inne skutki uboczne niż wymienione w klasyfikacji nie są znane. Przechowywać z dala od żywności.

Substancja czynna:
praletryna 1,034% (1,034 g/100 g).
Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 7028/17.

Adres kontaktowy

ul. Karpia 24,
61-619 Poznań

Kontakt

BROS Spółka z o.o. sp.k.

Telefon kontaktowy

(61) 826 25 12

Rodzaj materiału opakowania

Oznaczenie materiału - 21 - Tektura płaska

Email kontaktowy

biuro@expel.pl

biuro@bros.pl

Adres internetowy

www.bros.pl

www.expel.pl

Regulacje CLP

środowisko - Brak hasła ostrzegawczegoSupermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.