Tytan Płyn dezynfekujący do mycia łazienek kamień i rdza spray 500 g

Udostępnij na Facebooku

Płyn do czyszczenia i dezynfekcji łazienki Tytan - spray Preparat przeznaczony do mycia oraz dezynfekcji wszystkich powierzchni łazienkowych w warunkach przemysłowych i domowych oraz zakładach użyteczności publicznej. Produkt przeznaczony do dezynfekcji powierzchni niemających kontaktu z żywnością. Skutecznie likwiduje bakterie (Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae) i grzyby (Candida albicans, Aspergillus Niger).

Tytan Płyn dezynfekujący do mycia łazienek kamień i rdza spray 500 g
  • Tytan Płyn dezynfekujący do mycia łazienek kamień i rdza spray 500 g
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,500 kg

Kod kreskowy: 5900657027861

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

Zawiera: mniej niż 5 %: niejonowych środków powierzchniowo czynnych, anoniowych środków powierzchniowo czynnych, substancję dezynfekującą, kompozycję zapachową, DMDM Hydantoin

Marka

Tytan

Cechy

zabija 99,99 % bakterii i grzybów

usuwa osady i kamień

czyści bez szorowania

Najlepszy Produkt - Wybór Konsumentów 2021 srebny medal

zastosowanie: w warunkach domowych i HoReCa

Opis produktu

Płyn do czyszczenia i dezynfekcji łazienki Tytan - spray
Preparat przeznaczony do mycia oraz dezynfekcji wszystkich powierzchni łazienkowych w warunkach przemysłowych i domowych oraz zakładach użyteczności publicznej. Produkt przeznaczony do dezynfekcji powierzchni niemających kontaktu z żywnością. Skutecznie likwiduje bakterie (Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae) i grzyby (Candida albicans, Aspergillus Niger).

Dodatkowe informacje

Wszystkie produkty są dostępne w e-sklepie na: www.unia.pl

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Czyszczenie: Przekręcić końcówkę do pozycji „ON”. Spryskać zabrudzoną powierzchnię , a następnie wytrzeć. Dezynfekcja: niewielką ilością płynu zwilżyć czystą powierzchnię. Po min. 20 minutach wytrzeć i zetrzeć wilgotną gąbką. Uwaga: Nie używać do marmuru, drewna, powierzchni porowatych i zniszczonych. Nie mieszać z innymi środkami czyszczącymi. Na powierzchniach budzących podejrzenia lub wątpliwości, co do możliwości uszkodzenia przez płyn, przeprowadzić próbę w miejscach niewidocznych.

Warunki przechowywania

Min. temp. °C - 5

Maks. temp. °C - 35

Przechowywanie

Przechowywać w temp. od +5°C do +35°C.

Jednostka sprzedażowa

Głębokość - 46

Wysokość - 256

Szerokość - 116

Rodzaj opakowania

Typ - Aerozol

Adres producenta

Zakłady Chemiczne „UNIA" Spółdzielnia Pracy,
61-005 Poznań,
ul. Główna 14,
tel. +48 61 877 03 31,
www.unia.pl,
kontakt@unia.pl

Adres zwrotny

Zakłady Chemiczne „UNIA" Spółdzielnia Pracy,
61-005 Poznań,
ul. Główna 14,
tel. +48 61 877 03 31,
www.unia.pl,
kontakt@unia.pl

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Działa drażniąco na skórę. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne/ ochronę oczu. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody/mydłem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku narażenia inhalacyjnego: wyprowadzić poszkodоwanego na świeże powietrze, niezwłocznie zapewnić pomoc lekarska.

Pozwolenie nr: 8126/20. Substancje czynne: L-(+)-kwas mlekowy - 16 g/kg, kwas glikolowy -0,7g/kg. Bezpośrednie i pośrednie uboczne skutki stosowania: może powodować podrażnienie skóry, poważne uszkodzenie oczu. Pierwsza pomoc w razie zatrucia lub uczulenia: niezwłocznie zapewnić pomoc lekarską. Postępowanie z opakowaniem i odpadami opakowaniowymi po produkcie: Opakowanie usuwać zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Adres kontaktowy

61-005 Poznań
ul. Główna 14,

Kontakt

Zakłady Chemiczne „UNIA" Spółdzielnia Pracy

Telefon kontaktowy

+48 61 877 03 31

Rodzaj materiału opakowania

Aerozol - 2 - HDPE

Email kontaktowy

kontakt@unia.pl

Adres internetowy

www.unia.pl

Regulacje CLP

działanie żrące - NiebezpieczeństwoSupermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.