Tytan Płyn dezynfekujący w sprayu do kuchni 500 g

Udostępnij na Facebooku

Płyn do czyszczenia i dezynfekcji kuchni Tytan - spray Preparat przeznaczony do mycia oraz dezynfekcji wszystkich powierzchni kuchennych (również kontaktujących się z żywnością) w sektorze żywnościowym, warunkach przemysłowych i domowych oraz zakładach użyteczności publicznej. Skutecznie likwiduje bakterie (Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae) i grzyby (Candida albicans, Aspergillus Niger).

Tytan Płyn dezynfekujący w sprayu do kuchni 500 g
  • Tytan Płyn dezynfekujący w sprayu do kuchni 500 g
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,500 kg

Kod kreskowy: 5900657275101

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Składniki

Zawiera: mniej niż 5%: niejonowych środków powierzchniowo czynnych; substancję dezynfekującą, kompozycję zapachową (4-izopropenylo-1-metylocykloheksen)

Marka

Tytan

Cechy

zabija 99,99% bakterii i grzybów

ekspert w kuchni

usuwa tłuszcz i brud

zastosowanie: w warunkach domowych i HoReCa

Opis produktu

Płyn do czyszczenia i dezynfekcji kuchni Tytan - spray
Preparat przeznaczony do mycia oraz dezynfekcji wszystkich powierzchni kuchennych (również kontaktujących się z żywnością) w sektorze żywnościowym, warunkach przemysłowych i domowych oraz zakładach użyteczności publicznej. Skutecznie likwiduje bakterie (Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae) i grzyby (Candida albicans, Aspergillus Niger).

Dodatkowe informacje

Wszystkie produkty są dostępne w e-sklepie na: www.unia.pl

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Czyszczenie: Przekręcić końcówkę do pozycji „On”. Spryskać zabrudzoną powierzchnię, a następnie wytrzeć. Dezynfekcja: niewielką ilością płynu zwilżyć czystą powierzchnię. Po min. 20 minutach wytrzeć i zetrzeć wilgotną gąbką. Powierzchnie spłukać wodą zdatną do spożycia. Uwaga: Powierzchnie, po czyszczeniu i dezynfekcji przeprowadzonej zgodnie ze sposobem użycia, są bezpieczne w kontakcie z żywnością. Nie stosować na zużytych, uszkodzonych, popękanych powierzchniach oraz wykonanych z naturalnego kamienia i marmuru. Na powierzchniach akrylowych, lakierowanych lub budzących podejrzenia, co do możliwości uszkodzenia przez płyn, przeprowadzić próbę w niewidocznym miejscu.

Warunki przechowywania

Maks. temp. °C - 35

Min. temp. °C - 5

Przechowywanie

Przechowywać w temp. od +5°C do +35°C.

Jednostka sprzedażowa

Szerokość - 116

Wysokość - 258

Głębokość - 45

Rodzaj opakowania

Typ - Aerozol

Adres zwrotny

Podmiot odpowiedzialny:
Zakłady Chemiczne „UNIA" Spółdzielnia Pracy,
61-005 Poznań,
ul. Główna 14,
tel. +48 61 877 03 31,
www.unia.pl,
marketing@unia.pl

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne/ ochronę oczu. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody/ mydłem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku narażenia inhalacyjnego: wyprowadzić poszkodowanego na świeże powietrze, niezwłocznie zapewnić pomoc lekarską.

Pozwolenie nr: 7365/18. Zawiera: substancję czynną Alkil (C12-16)-chlorku dimetylobenzyloamonu (ADBAC/BKC (C12-16)) - 2,5 g/kg. Bezpośrednie i pośrednie uboczne skutki stosowania: mgły lub pary produktu mogą podrażniać nos, gardło, górne drogi oddechowe; może powodować poważne oparzenia jamy ustnej, gardła, żołądka, przewodu pokarmowego, silne bóle brzucha, mdłości; może: podrażniać skórę, powodować oparzenia, uszkodzenia rogówki i spojówek (zaczerwienienie, silny ból). Pierwsza pomoc w razie zatrucia lub uczulenia: niezwłocznie zapewnić pomoc lekarską. Postępowanie z opakowaniem i odpadami opakowaniowymi po produkcie: Opakowanie usuwać zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Adres kontaktowy

61-005 Poznań,
ul. Główna 14

Kontakt

Zakłady Chemiczne „UNIA" Spółdzielnia Pracy

Telefon kontaktowy

+48 61 877 03 31,

Rodzaj materiału opakowania

Oznaczenie materiału - 2 - HDPE

Email kontaktowy

marketing@unia.pl

Adres internetowy

www.unia.pl

Regulacje CLP

wykrzyknik - UwagaSupermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.