Tytan Płyn do mycia WC 700 g

Udostępnij na Facebooku

Płyn do mycia WC. Płyn bakteriobójczy, pozostawia czystą i odkażoną powierzchnię. Skutecznie usuwa osady z muszli ustępowych i innych urządzeń sanitarnych oraz ceramicznych. Zapewnia utrzymanie długotrwałej higieny.

Tytan Płyn do mycia WC 700 g
  • Tytan Płyn do mycia WC 700 g
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,700 litr
Kod kreskowy: 5900657217927

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Adres firmy

ul. Główna 14
61-005 Poznań

Adres internetowy

www.unia.pl

Adres zwrotny

Podmiot odpowiedzialny:
Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy
ul. Główna 14
61-005 Poznań
tel. +48 61 87 70 331
www.unia.pl
e-mail: marketing@unia.pl

Cechy

skutecznie usuwa osady

bakteriobójczy

Email kontaktowy

marketing@unia.pl

Informacje o recyklingu

Opakowanie - Nadające się do recyklingu

Marka

Tytan

Nazwa firmy

Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Płyn do mycia WC

Opis produktu

Działa bakteriobójczo. Przeznaczony do mycia muszli ustępowych, umywalek, pisuarów i innych ceramicznych urządzeń sanitarnych. Dzięki własnościom bakteriobójczym pozostawia czystą i odkażoną powierzchnię.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produkt zawiera do 15% wagowych kwasu fosforowego. Działa drażniąco na skórę i oczy. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ NA SKÓRĘ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. W przypadku narażenia inhalacyjnego: wyprowadzić poszkodowanego na świeże powietrze, niezwłocznie zapewnić pomoc lekarską. Skutki uboczne nie są znane.

Pozwolenie nr: 3980/10.

Przechowywanie

Przechowywać w temp. +5°C do +35°C.

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Niewielką ilością płynu zwilżyć zabrudzoną powierzchnię. Po 15 min dokładnie umyć i spłukać wodą. W przypadku silnych zabrudzeń czynność należy powtórzyć.
Opróżnione opakowanie wypłukać wodą, którą zużyć tak jak produkt. Puste opakowania poddać recyklingowi, zgodnie z przepisami. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania w obszarze medycznym.

Regulacje CLP

wykrzyknik - Uwaga

Rodzaj opakowania

Typ - Butelka plastikowa

Składniki

Zawiera: substancję czynną kwas glikolowy - 1,5 g/kg; mniej niż 5% niejonowych środków powierzchniowo czynnych; anionowych środków powierzchniowo czynnych, kompozycji zapachowych (Amyl cinnamal, Butylphenyl methylpropional, Cinnamyl alcohol, Citronellol, Linalool)

Telefon/Fax kontaktowy

+48618770331

Warunki przechowywania

Maks. temp. °C - 35

Min. temp. °C - 5Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Jedyne delikatesy internetowe z dostawą do domu! Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.