Polędwice z Mintaja Abramczyk

Udostępnij na Facebooku

Dużo ryby mało lodu Czy wiesz że... glazura to cienka warstwa lodu, którą pokryte są mrożone filety ryb w celu ich ochrony przed utlenianiem i utratą walorów odżywczych i kulinarnych? Nie powinna ona jednak przekraczać 10% masy produktu - większy udział procentowy nie zwiększa już ochrony i powoduje jedynie sztuczne zawyżenie wagi. Ten znak jest gwarancją minimalnej ilości glazury potrzebnej do skutecznego zabezpieczenia ryby i zagwarantowania jej wysokiej jakości. Warto szukać produktów z takim oznaczeniem! Mrożenie jest ok! Czy wiesz że... transport ryb z miejsc połowów do Polski trwa od kilku dni do kilku tygodni? Jedyną metodą zachowania ich "świeżości" i maksimum walorów odżywczych w tym okresie jest mrożenie. Dodatkowym atutem mrożenia jest fakt, że zakupione w tej postaci ryby możemy przechowywać przez dłuższy czas w domowej zamrażarce, by przyrządzić je dopiero w dogodnym momencie, bez utraty ich jakości. Pamiętaj! Zamrożone ryby są zawsze bezpieczne. Właśnie dlatego mrożenie jest ok! Bez substancji E Czy wiesz że... podobnie jak w wielu innych produktach spożywczych, również w produktach rybnych stosowane mogą być różne substancje dodatkowe, jak np. stabilizatory, regulatory kwasowości itp., które dla wiedzy konsumentów oznaczone są symbolami np. E 451, E 332. W produkcie naturalnym, jakim są ryby, stosowanie tych dodatków nie ma jednak żadnego uzasadnienia. Zawsze szukaj więc ryb, które nie zawierają żadnych substancji "E".

Polędwice z Mintaja Abramczyk
  • Polędwice z Mintaja Abramczyk
Produkt chwilowo niedostępny

1 szt - 0,315 kg
Kod kreskowy: 5907555217455

Dodatkowe informacje
Moje tagi: Dodaj tag

Producent

Abramczyk

Jak ryby, to Abramczyk

Cechy

dużo ryby - mało lodu

bez substancji E...

ryba bez ości*

* Z uwagi na to, że jest to produkt naturalny, pomimo wielkiej staranności podczas filetowania PB0, może on zawierać pojedyncze, małe wyrostki ościste

Marka

Abramczyk

Kontakt

ABRAMCZYK SP. Z O.O.

O marce

Jak ryby, to Abramczyk

Składniki

mintaj polędwice bez skóry 100%

Pochodzenie

Obszar połowu ryb - Metoda produkcji: złowione w morzu. Obszar połowu podany na białym polu według oznakowania: A) północno-zachodni Ocean Spokojny, B) północno-wschodni Ocean Spokojny.

Metoda połowu ryb - Narzędzie połowowe: włoki.

Adres zwrotny

ABRAMCZYK SP. Z O.O.
ul. Inflancka 7
85-776 Bydgoszcz

Opis produktu

Dużo ryby mało lodu
Czy wiesz że... glazura to cienka warstwa lodu, którą pokryte są mrożone filety ryb w celu ich ochrony przed utlenianiem i utratą walorów odżywczych i kulinarnych? Nie powinna ona jednak przekraczać 10% masy produktu - większy udział procentowy nie zwiększa już ochrony i powoduje jedynie sztuczne zawyżenie wagi.
Ten znak jest gwarancją minimalnej ilości glazury potrzebnej do skutecznego zabezpieczenia ryby i zagwarantowania jej wysokiej jakości. Warto szukać produktów z takim oznaczeniem!

Mrożenie jest ok!
Czy wiesz że... transport ryb z miejsc połowów do Polski trwa od kilku dni do kilku tygodni? Jedyną metodą zachowania ich "świeżości" i maksimum walorów odżywczych w tym okresie jest mrożenie. Dodatkowym atutem mrożenia jest fakt, że zakupione w tej postaci ryby możemy przechowywać przez dłuższy czas w domowej zamrażarce, by przyrządzić je dopiero w dogodnym momencie, bez utraty ich jakości. Pamiętaj! Zamrożone ryby są zawsze bezpieczne. Właśnie dlatego mrożenie jest ok!

Bez substancji E
Czy wiesz że... podobnie jak w wielu innych produktach spożywczych, również w produktach rybnych stosowane mogą być różne substancje dodatkowe, jak np. stabilizatory, regulatory kwasowości itp., które dla wiedzy konsumentów oznaczone są symbolami np. E 451, E 332. W produkcie naturalnym, jakim są ryby, stosowanie tych dodatków nie ma jednak żadnego uzasadnienia. Zawsze szukaj więc ryb, które nie zawierają żadnych substancji "E".

Przechowywanie

Produkt głęboko mrożony, nie zamrażać ponownie. Chronić przed rozmrożeniem.

Warunki przechowywania:
Lodówka: 1 dzień
W temperaturze poniżej:
-6°C * 1 tydzień,
-12°C ** 1 miesiąc,
-18°C *** do daty minimalnej trwałości.

Adres kontaktowy

ul. Inflancka 7
85-776 Bydgoszcz

Adres producenta

ABRAMCZYK SP. Z O.O.
ul. Inflancka 7
85-776 Bydgoszcz

Rodzaj opakowania

Typ - Zgrzewane

Łacińska nazwa ryby

Theragra chalcogramma

Jednostka sprzedażowa

Wysokość - 319

Szerokość - 200

Głębokość - 32

Zalecenia dla alergików

Ryba - Zawiera

Przygotowanie i stosowanie

Do spożycia po obróbce termicznej.
Sposób użycia: po opłukaniu pod bieżącą wodą produkt należy poddać obróbce termicznej: smażyć na rozgrzanym oleju około 10 minut lub gotować we wrzątku około 7 minut.

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Mintaj (Theragra chalcogramma). Polędwice bez skóry, głęboko mrożone, glazurowane.

Wartości odżywcze

Wartości odżywczew 100 g produktu (bez glazury)%RWS* na 100 g produktu (bez glazury)
wartość energetyczna285 kJ/ 67 kcal3%
tłuszcz0,8 g1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g1%
węglowodany0 g0%
w tym cukry0 g0%
białko15 g30%
sól0,17 g3%
*%RWS - referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).


Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Supermarket internetowy Piotr i Paweł

Wygodne zakupy online

Supermarket internetowy Piotr i Paweł to miejsce na udane zakupy w Internecie. Jesteśmy już w całej Polsce. Nasz internetowy sklep spożywczy to przyjemność z e-zakupów. W naszej ofercie: Pieczywo, Warzywa i Owoce, Nabiał, Sery, Wędliny i Mięso, Ryby, Mrożonki, Kawy i Herbaty, Przetwory i Przyprawy, Słodycze, Napoje. Piotr i Paweł – Zakupy przez Internet. Życzymy udanych zakupów. Supermarket online - Zapraszamy.